Викликають купу проблем: 5 ранкових звичок, які псують весь день

Читать на русском
Автор

Розповідаємо, з чого не варто починати ранок

Те, як починається ранок, визначає настрій, енергію та продуктивність на весь день. Якщо правильний початок дня заряджає на позитив, то негативні звички вранці можуть підірвати настрій, знизити концентрацію та продуктивність.

Змінивши лише кілька звичок, можна наповнити ранок енергією та підготувати себе до успішного дня, стверджує New trader U.

Яких ранкових звичок варто позбутися

1. Відкладення пробудження

Відкладати пробудження на кілька хвилин здається нешкідливим, але насправді це порушує цикли сну. Короткі проміжки сну після натискання кнопки "відкласти" на будильнику не дозволяють тілу відпочити та викликають почуття втоми й розбитості. Натомість ставте будильник на той час, коли потрібно встати, і розміщуйте його подалі від ліжка. Так ви почнете ранок бадьоро та з легкістю.

2. Відсутність сніданку

У метушні вранці може виникнути бажання пропустити сніданок. Але тривалі проміжки без їжі ведуть до занепаду сил і викликають бажання з'їсти не дуже корисну їжу пізніше. Збалансований сніданок з білками та клітковиною додасть стійку енергію та покращить концентрацію.

3. Перевірка соцмереж та електронної пошти з ранку

Багато людей перш за все хапаються за телефон, щоб перевірити повідомлення. Це викликає стрес та активує режим поспіху. Спробуйте замість цього почати ранок з часу для себе — медитації, розминки або планування. Це допоможе залишатися спокійним та проактивним протягом дня.

4. Нехтування ранковою рутиною заради роботи

Починати роботу відразу після пробудження здається продуктивним, але це позбавляє вас настрою на день. Додайте у ранок невелику рутину, яка готує та заряджає енергією. Простий сніданок, легкі вправи та ранкове планування допоможуть розпочати день із позитиву та привести думки до ладу.

5. Негативні установки

Якщо ранок починається з думок на кшталт "Цей день буде складним" або "Я не маю на це часу", негатив задає тон на весь день. Позитивні афірмації допоможуть протидіяти таким думкам та налаштуватися на продуктивний день. Повторюйте фрази на кшталт "Сьогодні я сповнений енергії та готовий до будь-яких завдань" або "Я зосереджений та успіху".

Раніше "Телеграф" розповідав, які звички допоможуть виділитися у колективі та досягти успіхів на роботі.