Бари були, а медики - ні: хлопець загиблої на одеському пляжі вимагає покарати винних
- Автор
- Дата публікації
Чоловік заявив про корупцію та відсутність безпеки
Хлопець дівчини, яка загинула на пляжі в Одесі через удар РФ дронами, вимагає покарання відповідальних за трагедію. Він наголосив, що проблема не лише утому, що люди ігнорували загрозу, а й тому, що є ті, хто заробляє на цьому гроші.
Про це Іван Носков сказав у відеозверненні, яке публікують місцеві телеграм-канали. Нагадаємо, що загиблій Дарʼї Кравченко було всього 26 років і в Одесу вона приїхала на відпочинок з Києва.
Хлопець загиблої відкрито заявив, що не збирається мовчати, і вимагатиме притягнення до відповідальності всіх осіб, які допустили функціонування небезпечної локації.
"Я не знімаю відповідальності з себе, або інших відпочиваючих, які під час повітряної тривоги знаходилися на пляжі. Але я хочу, щоб місцева влада, орендар пляжу та всі інші понесли покарання. Офіційно пляж не відкритий, але надаються послуги бару, шезлонгів, ліжок. А на цьому пляжі немає ні рятувальників, ні медиків, тому що він неофіційно відкритий. Це просто корупція. Я хочу, щоб винні були покарані",— наголошує хлопець у своєму відеозверненні.
Чоловік обурений поведінкою місцевих посадовців та власників пляжного комплексу після того, як інформація про загибель Дар'ї Кравченко стала публічною. За його словами, представники жодної зі сторін навіть не спробували вийти на контакт із родиною загиблої дівчини.
"Зі мною чи з близькими Дар’ї не вийшли на зв’язок ні місцева влада, ні ОВА, ні орендар пляжу. Я хочу знати чому коли місцева влада відписує що цей пляж є неофіційно відкритим і туди не можна заходити, там працює бар і надаються послуги", — зауважив хлопець загиблої.
Раніше "Телеграф" розповідав що відомо про пляж в Одесі, де сталася трагедія.