Бари були, а медики - ні: хлопець загиблої на одеському пляжі вимагає покарати винних

Читать на русском
Автор
Хлопець загиблої зробив заяву Новина оновлена 24 червня 2026, 22:25
Хлопець загиблої зробив заяву. Фото Колаж "Телеграфу"

Хлопець заявив про корупцію та відсутність безпеки

У неділю, 23 червня, російська армія завдала чергового удару по цивільній інфраструктурі Одеси, атакувавши прибережну зону ударними безпілотниками. Внаслідок обстрілу загинула 26-річна жителька Києва Дарія Кравченко, яка перебувала на одному з місцевих пляжів.

Хлопець загиблої, Іван Носков, відкрито заявив, що не збирається мовчати, і вимагатиме притягнення до відповідальності всіх осіб, які допустили функціонування небезпечної локації. Він визнає, що люди свідомо ігнорували небезпеку, але наголошує на відповідальності тих, хто заробляв на цьому гроші.

"Я не знімаю відповідальності з себе, або інших відпочиваючих, які під час повітряної тривоги знаходилися на пляжі. Але я хочу щоб місцева влада, орендар пляжу та всі інші понесли покарання. Офіційно пляж не відкритий, але надаються послуги бару, шезлонгів, ліжок. А на цьому пляжі немає ні рятувальників ні медиків, тому що він неофіційно відкритий. Це просто корупція. Я хочу щоб винні були покарані",— наголошує хлопець у своєму відеозверненні.

Чоловік обурений поведінкою місцевих посадовців та власників пляжного комплексу після того, як інформація про загибель Дар'ї Кравченко стала публічною. За його словами, представники жодної зі сторін навіть не спробували вийти на контакт із родиною загиблої дівчини.

"Зі мною чи з близькими Дар’ї не вийшли на зв’язок ні місцева влада, ні ОВА, ні орендар пляжу. Я хочу знати чому коли місцева влада відписує що цей пляж є неофіційно відкритим і туди не можна заходити, там працює бар і надаються послуги", —зауважив хлопець загиблої.

Раніше "Телеграф" розповідав що відомо про пляж в Одесі, де сталася трагедія.