Обʼєкт атакували вже втретє
У вівторок, 23 червня, з'явилась інформація, що залізничний міст через Північнокримський канал знищено. Логістика в Крим ускладнилась в рази.
Про це ССО написали у Threads. Згодом зʼявилось уточнення, що йдеться про міст поблизу Роздольного, а також було опубліковано відео ураження.
"Вибачте, але у нас тут офіційно-термінове: Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує – ССО! Перший пішов. Показувати треба?", – йдеться у дописі.
Керівник Центру протидії дезінформації Олександр Коваленко також підтвердив цю інформацію.
Як додав волонтер Тимофій Кучер: "Логістика під повним контролем наших хлопців ЗСУ. Росіяни у вас з такими темпами не залишиться автівок".
За словами блогера та журналіста Романа Шрайка, про ураження цього мосту ССО повідомили вперше ще 19 червня, а в ніч на 23 — його добили.
Підсумки (з поста ССО):
- 18 червня – перший удар по мосту, після якого він перестає функціонувати,
- 22 червня – другий удар по мосту,
- 23 червня — удар по ремонтній техніці і про всяк випадок знову по мосту.
Для довідки
Північнокримський канал бере свій початок з річки Дніпро, раніше з Каховського водосховища. Початок каналу розташовані в місті Таврійськ Херсонської області. Його довжина складає понад 400 км до самого Кримського півострова.
Через цей канал проходить залізничний міст, який було знищено силами ССО у червні 2026. Тобто це не Кримський міст, який з'єднує півострів з Росією. Керченський міст проходить через Керченську протоку.
Раніше "Телеграф" розповідав, що чекає Крим після українських атак на мости та відрізання логістики.