Україна знищила важливий міст у Криму. Де він знаходиться
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 703
У вівторок, 23 червня, з'явилась інформація, що залізничний міст через Північнокримський канал знищено. Логістика в Крим ускладнилась в рази.
Про це ССО написали у Threads.
"Вибачте, але у нас тут офіційно-термінове: Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує – ССО! Перший пішов. Показувати треба?", – йдеться у дописі.
Керівник Центру протидії дезінформації Олександр Коваленко також підтвердив цю інформацію.
Як додав волонтер Тимофій Кучер: "Логістика під повним контролем наших хлопців ЗСУ. Росіяни у вас з такими темпами не залишиться автівок".
За словами блогера та журналіста Романа Шрайка, наразі чимало інформації щодо атаки на міст залишається не з'ясованою. Адже:
- не зрозуміло, про який міст мова, адже він не один;
- ССО вже постили кадри про прибиття одного такого мосту;
- тоді Генштаб писав, що прибито два.
"Загалом, поки що ступінь ажіотажу виглядає надмірною. Але зачекаємо на подробиці", — йдеться у повідомленні.
Для довідки
Північнокримський канал бере свій початок з річки Дніпро, раніше з Каховського водосховища. Початок каналу розташовані в місті Таврійськ Херсонської області. Його довжина складає понад 400 км до самого Кримського півострова.
Через цей канал проходить залізничний міст, який було знищено силами ССО у червні 2026. Тобто це не Кримський міст, який з'єднує півострів з Росією. Керченський міст проходить через Керченську протоку.
Раніше "Телеграф" розповідав, що чекає Крим після українських атак на мости та відрізання логістики.