"Шах і мат заборонам": у популярній мережі електроніки рекламують телевізор із вбудованими піратськими сайтами (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 1110
![ТБ G-Plus єдиний в Україні з таким обширним доступом](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/4/1d/8de56806-cdda8847cb62a1ba5ef9f555139a21d4.png?v=9596_1)
Не всі українці розуміють, чому піратські сайти — це погано
Мережа магазинів "Цитрус", де продають гаджети та побутову техніку, потрапила у скандал. У рекламі телевізора використали піратський сайт HDRezka та інші, які входять до переліку інтернет-порталів, які хочуть заблокувати в Україні.
На рекламу звернув увагу член Громадської ради при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення Олександр Глущенко. Реклама все ще є на сайті магазину "Цитрус".
Йдеться про телевізор G-Plus TV43UA1, який описують як "єдиний смарт-телевізор з доступом до всіх безплатних фільмів в Інтернеті" та "антидот проти заборони перегляду безплатних кіносайтів". В описі телевізора прямо сказано, що він збирає всі можливі безплатні фільми в Інтернеті в обхід блокувань та обмежень. Також продавці заявляють, що "українців позбавляють права вибору".
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/bc/c35bcebc-7651ac4224c2815ef61a0b7386d20bcd.jpg?v=8461_1)
Доступ до всіх фільмів власники такого телевізора отримають завдяки тому, що в нього вбудовані піратські платформи HDRezka, Kinokrad, Filmix та інші. Нацрада з телебачення та радіомовлення восени 2023 року внесла 16 відеосервісів до переліку сервісів держави-агресора, у тому числі й ці. Все через те, що на них російськомовний інтерфейс, велика бібліотека фільмів з РФ, а також реклама, спрямована на російську аудиторію та багато іншого.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/82/dc51b414-bee7e12c6ec2d901cfe93d77022ec82d.jpg?v=8475_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/7f/bc09277b-c4c36852b94c593735991f9f343bf7fb.jpg?v=8475_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/cc/bcc4fa4c-cd76884e0595ac06805d17c427af7cce.jpg?v=8474_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/b0/2300465b-d026722d2d8351ce5d236bcfbc097b08.jpg?v=8475_1)
У мережі негативно відреагували на це диво техніки, яке, до речі, рекламують навіть у популярному українському Telegram-каналі.
"Якщо ти тупий маркетолог, є***н і ще працюєш у Citrus — то зірки зійшлися. Як за такої конструкції не продавати телевізор з піратськими сервісами? І не робити з цього конкурентну перевагу? Цитрус, аагоууу, закладки коли рекламуватимете?" , – написав Олександр Глущенко.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/0c/a487909b-9ff1f8847f5b8fb7103c892acb5550ce.jpg?v=9585_1)
Він також поцікавився, чому телевізор слід купувати за гроші, а розважальний контент — ні?
"Хто цей х*р який вирішив наживатися на українцях? Чому ви проти свобод? Чому за телевізор треба платити?", — іронічно додав він.
У коментарях під його постом українці також висловили своє невдоволення. Але деякі з них, як і раніше, не розуміють, чому піратські сервіси — це погано і їх хочуть заборонити.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/21/a1c45f4c-45a209668aa9a598c97864513e817211.jpg?v=9306_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/5a/91938f7b-d0e0b07be095e7c221666ef7a61765ae.jpg?v=9302_1)
Раніше "Телеграф" розповідав про те, що Верховна Рада хоче взяти під контроль Telegram. До податкової служби вже готується запит щодо перевірки на сплату податків Telegram-каналами.