Як працює завод на лінії фронту: Інтерпайп розкриває секрети
- Автор
- Дата публікації
- Автор
Компанія Інтерпайп Віктора Пінчука витратила на доплати та соціальні програми у прифронтовому Нікополі близько 430 мільйонів гривень з початку повномасштабного вторгнення.
Про це повідомив директор заводу "Ніко Тьюб" В’ячеслав Чернов Економічній правді, яка зробила спеціальний репортаж з нікопольського трубного заводу з нагоди Дня металурга.
За його словами, мета цих фінансових вкладень — зробити все, щоб залишити понівечене місто придатним для роботи та життя. Нікополь розташований лише за кілька кілометрів від фронту та окупованого Енергодару та ЗАЕС, а рашистська артилерія обстрілює місто у щоденному режимі.
У репортажі ідеться, що на підприємстві Інтерпайп у Нікополі нині працює 2000 людей. Дахи цехів витримують влучання артилерії, а самі робітники називають завод одним з найбезпечніших місць у Нікополі, адже жодну людину ще не було вбито або поранено під час робочої зміни.
Однак компанія відчуває кожну тривогу на своєму бюджеті. Робота під час обстрілів зупиняється, персонал йде в укриття, працівникам доплачують гроші за "ризикову" зміну, а керівництво змушено шукати кошти на ремонт приміщень та енергетичного обладнання.
Інетрпайп Пінчука взяв на себе забезпечення працівників продуктовими сертифікатами, релокацію дітей та співробітників у безпечні райони, програми відпочинку, будівництво бетонних укриттів тощо.
Особливо важливою для нікопольців є допомога з відновленням житла. Щойно будинок співробітника отримує пошкодження від обстрілу – компанія відправляє туди комісію й фінансує його відновлення.
При цьому завод експортує свою продукцію у десятки країн світу і майже вийшов на довоєннй рівень обсягів виробництва.
"Виживання всього 100-тисячного міста тепер залежить від трубних підприємств. Доходи від експорту розподіляються на всіх і дозволяють працювати кафе, ресторанам, пивоварням, магазинам, офісам тощо", — йдеться у репортажі з незламного Нікополя.