Квести, майстер-класи та активний відпочинок: у Києві організовують цікаве дозвілля для дітей учасників бойових дій
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Кожній дитині намагаються приділити максимум уваги](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/2/60/c022ca9a-aeb5f83d1bcec7b3b4be777902868602.png?v=2815_1)
Цікаве дозвілля та патріотичне виховання для дітей захисників
У столичному центрі "Київ мілітарі хаб", який допомагає ветеранам адаптуватися після війни, організовують різноманітні заходи також для дітей учасників бойових дій. Основна мета — патріотичне виховання та розвиток у дітей почуття гордості за своїх батьків-захисників.
Про це "Телеграфу" розповіли співробітники "Київ — мілітарі хаб". Докладніше про діяльність центру читайте у матеріалі: "Нове життя після фронту: як центр у Києві допомагає адаптуватися ветеранам та їхнім родинам".
Для дітей віком від 6 до 12 років регулярно проводяться майстер-класи, цікаві інтерактивні квести у музеях, зустрічі з відомими особистостями та спортивні заходи.
Організатори намагаються влаштовувати заняття, які допомагають дітям краще усвідомити свою ідентичність.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/a/cf/40487f56-de37173093405a4163e851dac12cacfa.jpg?v=3012_1)
Серед заходів — походи до планетарію, плетіння браслетів, малювання рушників з українськими орнаментами, ліплення фігурок, перегляд анімаційних фільмів.
До занять залучають благодійні організації, музеї та волонтерів. Для старших дітей також шукають цікаві формати заходів.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/5f/e2347fc0-10e216b4111e72c50852119d2337d5f0.jpg?v=3186_1)
Також у стінах будівлі є актова зала з театральним гуртком, куди можуть ходити як діти, так і дорослі. А одне з приміщень стало своєрідним музеєм — тут представлені роботи загиблого співробітника Руслана, який любив фотографувати.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/fc/8de5f13b-80c90c503f6732c1b68934672d48afcd.png?v=3125_1)
"Ми намагаємося проводити заходи, які впливають на самоідентичність дітей. Це патріотичне виховання. Хочемо розвивати в дітях почуття гордості за батьків-героїв, любов до України. До занять залучаємо благодійні організації, музеї та волонтерів", — наголошує Валентина, яка відповідає в центрі за дитячі програми.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/d4/50da647e-d7eefc13f5f72ed5936fc99aab13ad48.jpg?v=3031_1)
Раніше "Телеграф" розповідав про те, що психолог пояснила, чому відчувати радість під час війни – це нормально. Як виявилося, позбутися почуття провини можна, допомагаючи іншим.