"Розірваний з афілійованою до Гринкевича компанією контракт виконує інший постачальник. Збоїв з харчуванням немає", - Ярова

Читать на русском
Автор
"Розірваний з афілійованою до Гринкевича компанією контракт виконує інший постачальник. Збоїв з харчуванням немає", - Ярова

Міноборони України подало заяву до ДБР про визнання міністерства потерпілою стороною у справі проти компаній, які пов'язані із львівським підприємцем Ігорем Гринкевичем. Також у Міноборони оголосили про розірвання останнього контракту з компанією, пов'язаною з родиною Грінкевичій, яка постачала продукти для ЗСУ. Цю інформацію в етері національного марафрону "Єдині новини" прокоментувала Радниця заступника Міністра оборони Дана Ярова.

"Контракт з постачання харчування по одній області, який було розірвано з компанією, афілійованою до Гринкевича, наразі виконує інший постачальник. Збоїв у постачанні, підвозу продуктів харчування немає", — зазначила Ярова.

Вона повідомила, що компанія виграла торги в одній з областей через Прозорро, за нормальними цінами, однак в зв'язку з арештом майна та рахунків компанії, з'явились юридичні підстави для розірвання контракту.

"Справа ДБР відкрита за попередній період, коли тилове забезпечення здійснювалось по закритих договорах, без Прозорро. Розбираються слідчі органи, всі необхідні документи Міністерство оборони передало, подано заяву на приєднання до справи в якості потерпілого", — наголосила Ярова.