В Дніпрі рідкого червонокнижного звіра помітили просто на вулиці (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 2074
![Місто Дніпро](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/a/bb/31a2629a-db19bfb3915f08c5ab3145808f3acbba.jpg?v=6713_1)
В жодному разі не потрібно намагатися спіймати чи погладити тварину
У Дніпрі у центрі міста на вулиці Січових Стрільців гуляла лисиця, яких в Україні залишилось не так багато. Помітили червонокнижну красуню на вихідних.
Про це повідомляють місцеві телеграм-канали. На вулиці Січових Стрільців дніпряни також вже не вперше бачать чорнобурку.
Чорно-бурі лисиці бувають кількох забарвлень: деякі повністю чорні з білим кінчиком хвоста, інші сірі з блакитним або бурим відтінком, треті з боків попелясті. Іноді в них буває сивина. Ймовірно, як і всі інші хижаки, тварина блукала у пошуках їжі.
Дніпрян застерігають, що в жодному разі не потрібно намагатися спіймати чи погладити лисицю, адже вона може напасти. Ці тварини, особливо в період розселення молодняку, становлять найбільший ризик поширення сказу. При зараженні вони поводяться неоднозначно. Одні можуть нападати на людей, інші навпаки – тягнутися до них і виявляти ласку.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/a/d3/6187d1bc-22b8c008e2f9eb07e1cf501ecff4dd3a.jpg?v=5339_1)
На відео, яке опублікували містяни помітно, що лисиця дуже перелякана та намагається втекти. Зазначимо, що на теренах Європи та зокрема в Україні – чорнобурок в дикій природі майже немає.
Раніше "Телеграф" писав про жінку, яка на балконі побачила багато червонокнижних кажанів. Їх було щонайменше 1600 особин.