Дочка легенд українського спорту здобула першу медаль на Юнацьких Олімпійських іграх
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Пуцко стала третьою у гонці](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/9/1a/1507e104-dd8450f478339ba297a2c40ade1191a9.jpg?v=2295_1)
Українка переписала історію
Українська біатлоністка Поліна Пуцко здобула для нашої країни першу медаль Юнацьких Олімпійських ігор-2024. Вона стала бронзовою призеркою змагань.
Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету. Медаль Пуцко виборола у спринті на 6 кілометрів.
"17-річна представниця Сумщини у важких погодних умовах у "Спортивному парку Alpensia" показала відмінну швидкість на дистанції та допустила лише одну похибку на двох вогневих рубежах", — йдеться у повідомленні.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/a/0e/f40dff88-84f751eb87c7eceef7b0ffbf727500ea.jpg?v=2210_1)
Цікаво, що для нашої країни це друга медаль в історії зимових Юнацьких Олімпійських ігор. Першу нагороду здобула Крістіна Дмитренко у Лілегамері у 2016 році.
Також варто додати, що Поліна Пуцко є дочкою чемпіонки Європи-2009 з біатлону Інни Супрун та учасника двох Олімпійських ігор (2006, 2010) та тренера з лижних перегонів Олександра Пуцка.
Раніше "Телеграф" писав про те, що глава Федерації лижних перегонів Росії (ФЛГР), триразова олімпійська чемпіонка у лижних перегонах Олена Вяльбе прокоментувала втечу російських фехтувальників у США. Спортсмени служили в Росгвардії, а тому на них порушили кримінальні справи в Росії за дезертирство.