Z на капоті та розбите скло: українському бійцю ММА влаштували "теплий прийом" у Польщі (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 5024
![Іван Вульчин](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/c1/35a2d8a8-2e06852ec2f303278b967a46969f1c1e.jpg?v=5446_2)
Іван Вульчин програв супернику рішенням суддів
У Польщі відбувся турнір зі змішаних єдиноборств CAVE MMA 4, у рамках якого український боєць Іван Вульчин програв поляку Крістіану Блезеню. При цьому українського бійця явно засудили.
Про це пише телекоментатор Сергій Лук’яненко. І додає, що бійцю зіпсували машину прихильники "руського миру".
"Жахливий досвід українського бійця. Іван Вульчин виступав на івенті CAVE MMA 4. І там його засудили. Досить просто подивитися на обличчя суперника після оголошення результату. Я і не думав писати про це. У світі єдиноборств повно і найгірших випадків, коли судді тягнуть домашнього Але сталося ще дещо.
Вульчин був на своєму авто з українськими номерами. І якісь болотяні щури видерли на ньому свій рашистський символ і розбили вікно. Яка гидота. Спочатку засудили, а потім ще й нагадали про "руський мир" світу. Точнісінько не так Вульчин уявляв собі поїздку до Польщі", — зазначає коментатор і додає відповідні фото.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/72/33f8a5ce-0e139a83992fdae8dab44375b31b9724.jpg?v=2612_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/6d/4c9d9e28-9046d71561db630ae01dfeb7b8a496d8.jpg?v=2612_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/d4/d89c138d-0c3add2f6b0b5c52a05a209f819c5d4e.jpg?v=2612_1)
Коментатора підтримали і читачі його каналу. Ось їхня реакція:
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/a8/7b10e332-1c3551569cbb79c3c2c2b8af5fb3aa8f.jpg?v=2978_1)
Повний бій Крістіан Блезень — Іван Вульчин можна подивитися тут.