Після всіх скандалів: у Раді збираються голосувати по Безуглій, але є нюанс

Читать на русском
Автор
9280
Мар’яна Безугла Новина оновлена 07 квітня 2024, 20:47
Мар’яна Безугла

До розгляду її відставки може просто не дійти

Верховна Рада України у вівторок, 6 лютого, в чергове ставить на голосування постанову про відкликання з посади заступника голови Комітету з питань безпеки та оборони Мар’яни Безуглої. Але є один нюанс.

Розгляд цього питання займає 27 місце у порядку денному. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у своєму Telegram.

"Не повірите, але постанову #10391 про звільнення Безуглої з посади заступника голови Комітету по обороні…. Виносять на сьогодні на голосування…правда аж 27-м пунктом порядку денного.", — написав він.

Питання про зняття Мар’яни Безуглої виникло на тлі низки скандалів через критику військового керівництва України. Вона накинулася на головкома Валерія Залужного і заявила, що той виконує свою роботу неякісно і має залишити посаду. Пізніше депутатка запропонувала проект посилення мобілізації та заявила, що Залужний підтримав його окремі пункти.

Через скандали Мар’яну Безуглу вирішили позбавити посади заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Комітет з нацбезпеки своїм рішенням рекомендував відкликати її. Проте голосування кілька разів переносили.

Для ухвалення остаточного рішення свої голоси мають віддати щонайменше 226 нардепів.

Раніше сама Мар’яна Безугла заявляла про вихід із партії та фракції "Слуга Народу". Її заява була прийнята, але не задоволена.

У вівторок, 6 лютого, вона написала у Facebook: "Звернулася до Арахамії та керівництва Верховна Рада України, щоб таки зачитали мій вихід із фракції "Слуга Народу", не "загубили" ніде. Відпустіть."

Інформацію підтвердив нардеп Олексій Гончаренко: "В Раду надійшла заява Марʼяни Безуглої про вихід з фракції Слуга народу, і сьогодні це нарешті має бути оголошено".

Раніше "Телеграф" повідомив, що у Раді був гучний скандал через спробу зняття Безуглої з посади.