В організаторів залишилося мало часу
У КМДА повідомили, що остаточно не вирішили, чи буде цього року новорічна ялинка у Києві. Однак організатори новорічного свята запевнили, що ситуації, за якої ялинку заборонили б встановлювати в місті взагалі, бути не може.
Головна ялинка країни постане на Софіївській площі у Києві до 6 грудня. Про це Інформатору розповів президент компанії Folk Ukraine, організатор новорічного свята Ігор Добруцький.
"Сонце сходить кожен день, і навіть, якщо є хмари — вони розійдуться. Ялинка буде 100%, а в нас є й бажання, і досвід, і ті ж генератори — знайдуться, і кошти. Все, що треба для святкування, хоч і мінімального, буде, і традицію збережемо", — розповідає Добруцький.
Якою буде ялинка
За словами організатора, ялинка буде білого кольору, на ній будуть небесно-блакитні гірлянди, а також сріблясті й білі іграшки, матові та в глянці. Спочатку планувалося, що ялинка матиме інтерактивні можливості, за допомогою яких люди могли б надсилати свої побажання.
Однак повноцінно втілити ідею вже не вдається, на реалізацію лишилося замало часу. Добруцький каже, що поки у КМДА узгоджували питання та готували необхідні для встановлення дозволи, вже пройшли строки, впродовж яких організатори мали б почати втілювати головні задуми.
"Хотіли ми багато, але через затягування із погодженнями деякі елементи фізично вже не встигнемо. Відтак, варіанти "А" та "В" відпали, вже лишився тільки "С", — каже Добруцький.
Як зазначив організатор, основні характеристики вже визначені: головна ялинка сезону 2024-2025 сягатиме 12-15 метрів і вже традиційно з’явиться у центрі міста до 6 грудня. Цього року її прикрасять у білий колір, що матиме символічний зміст.
"Білий колір ялинки символізує біле полотно, життя з чистого листа. Блакитні гірлянди — це чисте небо над країною. І за нашим найпершим замислом, по білому холсті "нову історію країни" писали б діти зі шкіл різних куточків країни", — поділився Добруцький.
Імовірно, біля ялинки з’явиться фотозона з QR-кодом для благодійних внесків. Окрім цього, за словами Добруцького, організатори планують поставити маленький сувенірний намет.
Які задуми організатори не встигнуть втілити
Ялинка мала стати інтерактивним центром, де кожен охочий міг би висловити свої побажання та сподівання. Вона мала б власний номер телефону та IP-адресу, що дозволило б людям з будь-якої точки світу надсилати свої повідомлення. Ці послання потім транслювалися б на спеціальній фотозоні біля ялинки.
Крім того, автор ідеї пропонував залучити дітей до створення концепції ялинки, дозволивши їм розробити ескізи та запропонувати власні ідеї щодо її оформлення та іграшок.
"Адже ми, дорослі, завжди нав'язуємо щось, а так — почули б самих дітей, зібрали пропозиції від шкіл. Втім, цього вже, на жаль, не буде, а встановимо саму ялинку, ймовірно, з фотозоною біля неї", — розповів організатор.
Раніше "Телеграф" розповідав про те, де в Києві знаходиться атмосферний покинутий готель із позаминулого століття і як виглядає цей готель-"привид". На жаль, будівля її давно спорожніла і не приймає постояльців, проте це місце продовжує розбурхувати уяву сучасників і привертати увагу поціновувачів колоритних будівель з минулого.