Кияни перелякались не на жарт: у столиці невідомі запустили салют (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 1600
![Скриншот з відео](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/7/fe/9b300538-466dadcb49d5c1bf7519bf1069b5ffe7.jpg?v=7311_1)
Запускати феєрверки заборонено по всій території Україні
Заборона на салюти та феєрверки в Україні не завадила мешканцям Києва влаштувати "яскравий" вечір. Так жителі одного з районів столиці здригнулись від звуків, які були схожі на вибух.
Проте згодом стало відомо, що у Києві запустили салют. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали, додаючи відео дійства.
Зазначається, що феєрверки "порадували" киян в Печерському районі, поблизу станції метро "Видубичі". На відео помітно, що салют було запущено поряд з кільцем на дорозі, яка у пізню годину не завантажена машинами.
Зауважимо, що запускати салюти, феєрверки та використовувати петарди під час дії воєнного стану — заборонено по всій території України. Порушників може бути притягнуто як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності. Відповідно, їх може очікувати штраф або навіть позбавлення волі строком від декількох місяців до пʼяти років.
Реакція мешканців столиці
Кияни не були раді вечірньому салюту та не соромились у висловах щодо тих, хто запустив його.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/07/ac3875d6-3e9b5bb42fcf28c4ab66ba344eb1007c.png?v=7875_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/1a/b7ce36cd-8c14d8dcf22e625fc646d3e3a70831a4.png?v=7875_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/f8/a6543d83-aedc3a123e3bf765dde432861f668f8b.png?v=7875_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/a1/504cbd5b-7ecc9afc51d554a14fb9cd959afeda19.png?v=7875_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/c6/81dbe262-b1ef1d90633f918846686519c90d7c68.png?v=7875_1)
Нагадаємо, на початку лютого мешканці Полтави також постраждали від салютів у своєму місті. Тоді звуки, які були схожі на вибухи, розбудили їх ще до світанку. Згодом виявилось, що хтось запустив феєрверк.
Раніше "Телеграф" писав, що в Одесі невідомий запустив салют і не дуже майстерно сховався від містян. Адже на відео можна побачити, що він приніс коробку з салютом і почав її установлювати за автомобілями, так щоб його не фіксували камери відеоспостереження.