У Полтаві рано-вранці запустили салют: містяни поділилися емоціями (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 1195
![Любителів видовищ вже шукають](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/f/5d/758ea151-2ca749e3812a201119ce7b13df0ae5df.jpg?v=5388_1)
Порушникам загрожує покарання
Рано-вранці у четвер, 8 лютого, жителі Полтави прокинулися від гучних звуків, схожих на вибухи. Виявилось, що хтось вирішив запустити салют.
У мережі публікують відео феєрверка, який налякав полтавців. У поліції уточнили, що невідомі запускали його біля Білої альтанки. Їх уже розшукують.
"До Полтавського районного управління поліції 8 лютого, близько 6:00, надійшло повідомлення про вибухи феєрверка поблизу Білої альтанки. Поліція встановлює особи правопорушників та обставини події", — йдеться в повідомленні.
Варто зазначити, що в Україні ще 6 листопада 2023 року набув чинності закон про заборону використання та розповсюдження салютів, феєрверків та петард. Порушникам загрожує як адміністративне покарання (стаття 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення), так і кримінальне (стаття 296 Кримінального кодексу України – хуліганство). Це може бути штраф у сумі від 17 до 34 тисяч гривень або арешт строком до пів року, або обмеження волі до 5 років.
Жителі міста обурені діями любителів салютів. Гучні звуки налякали дітей.
"Найгірше те, що дитина злякалася", "Сподіваюся, що знайдуть і салюти пускатимуть в іншому місці, тому що такий талант пропадає", "Діти в підвал почали збиратися. Злякалися", "А ми вже спустилися з дитиною", — пишуть вони.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/81/9ee272b6-1d317a179719bf03d27866c30cef7812.png?v=5403_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/07/340b9921-279be88f8081320156eee45199211079.png?v=5408_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/81/f9ab4671-ed8cafc79e611f22e54f6cf8f83f2819.png?v=5411_1)
Раніше "Телеграф" розповідав, що у січні чоловік запускав салюти в Одесі. У мережі впевнені, що то була спланована акція.