"Некомпетентна, корумпована влада вбиває українців": Тимошенко про рішення ВР щодо легалізації канабісу

Читать на русском
Автор
1843
"Некомпетентна, корумпована влада вбиває українців": Тимошенко про рішення ВР щодо легалізації канабісу

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко відреагувала на рішення Верховної ради розблокувати підписання законопроєкту щодо легалізації медичного канабісу. На її думку, своїми некомпетентними діями влада вбиває українців.

Про це йдеться у відеозверненні Тимошенко на YouTube-каналі.

"Мало того, що українців вбиває війна, некомпетентна й корумпована влада, тепер ще буде вбивати такий важкий наркотик як маріхуана, яка буде легалізовано законом", — заявила Тимошенко.

Вона також заявила, що своїми діями влада зараз фактично хоче, щоб Україна під час війни "стала ще й плацдармом для злочинності яка повʼязана з масштабним входженням наркомафії в Україну".

"Більше того, вони (влада, — ред.) цим не обмежуються. У Верховній раді сьогодні існують ще закони про легалізацію порнографії, одностатевих шлюбів, проституції. Це і є політика сьогоднішньої правлячої команди? Це те, що вони уготували для України? Я і наша фракція у парламенті будемо боротися проти того, щоб під час війни влада своїми діями знищувала саме майбутнє існування українського народу", — додала Тимошенко.

Що передувало

Як відомо, 21 грудня 2023 року парламент у другому читанні проголосував за легалізацію медичного канабісу, що дозволяє використання ліків на основі конопель, їх виробництво та наукові дослідження.

Після цього депутати з фракції "Батьківщина" зареєстрували в парламенті проєкт постанови про скасування рішення ВР про прийняття у другому читанні та в цілому проєкту закону про легалізацію медичного канабісу".

Цього тижня, 16 січня, парламент "провалив" цю постанову, розблокувавши тим самим підписання законопроєкту про медичний канабіс.