Для чого досвідчені водії возять зубну пасту в авто: неочікуваний лайфхак
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 531
![Запотіли бічні дзеркала](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/1/e9/172d89c0-6297fbc8eea12cc4f00e91bdf2562e91.jpg?v=3760_1)
Українцям розповіли дієвий лайфхак, який допоможе у зимовий період і не тільки
Узимку водії дуже часто скаржаться на проблеми, пов’язані з поганою видимістю. І якщо побороти запотівання скла всередині авто допоможуть такі підручні засоби як силікагель чи піна для бриття, то вони ніяк не впораються з конденсатом на бічних дзеркалах.
При морозі бічне дзеркало може вкритись інеєм чи навіть льодом, а з настанням відлиги з’являється нова проблема — конденсат, через який нічого не видно. "Телеграф" зібрав поради, як впоратися із цим.
Що можна використати для догляду за дзеркалами
В автомагазинах є багато засобів, призначених для видалення конденсату та перешкоджання його появі. Це різні спреї-незамерзайки, рідини проти появи конденсату та інше. Та вони часто залишають жирну плівку або ж взагалі не працюють.
На щастя, народні умільці придумали і протестували народні засоби, які допоможуть побороти цю проблему. Одним із кращих виявилась зубна паста. Вона має речовини, що відштовхують воду. Витріть дзеркало начисто і насухо, нанесіть трішки зубної пасти на поверхню дзеркала, гарно протріть сухою ганчіркою.
Також можна спробувати антидощ — якщо він хорошої якості, має допомогти на бокових дзеркалах. Щоправда, доведеться розщедритися.
Раніше "Телеграф" писав, які авто найлегше перевести на газ. А також наводив перелік двигунів і моделей, ними оснащених.