Справжній бум: продаж однієї з марок авто в Україні стрибнув на 359%

Читать на русском
Автор
2531
Продаж авто
Продаж авто. Фото freepik.com

Таку популярність можна пояснити щонайменш трьома причинами

Укравтопром назвав найпопулярніші марки авто в Україні у січні 2024 року. Експерти сайту порівняли рівень зареєстрованих нових авто цих брендів у січні 2024 року з аналогічним періодом у 2023.

Виявилось, що усі марки з топ-5 продемонстрували зростання. Про це йдеться у рейтингу брендів на ринку нового автотранспорту від Укравтопрому.

Цікаво, що один із брендів, а саме Nissan, продемонстрував показники росту, які є набагато вищими, ніж в інших автомарок. Якщо у січні 2023 року в Україні зареєстрували лише 41 екземпляр Nissan, то минулого місяця — аж 188. Приріст складає 359%.

Причини росту продажу Nissan

Пояснюється це насамперед бумом електрокарів в Україні. Порівняно з Tesla, Nissan Leaf набагато дешевший. Його збирають у Китаї і везуть в Україну так звані "сірі дилери". Так виходить, що новий Nissan Leaf 2023 року випуску можна купити в Україні всього за 24 тисячі доларів. Загалом серед електрокарів Nissan займає третє місце в Україні.

Та не лише авто Nissan з електричною установкою популярні. Наприклад, новий Nissan Juke можна купити всього за 26 тисяч доларів. Так, він малопотужний (двигун має об’єм всього у 1 літр), але витрачає не більше, ніж 4,8 літра бензину на 100 км. Цей показник, а також низька ціна, безумовно приваблюють покупців.

Крім того, варто розглядати загальні тенденції на авторинку України. Січень 2023 року був найменш активним у придбанні та реєстрації нових авто. Всього було зареєстровано менш як три тисячі ТЗ. У січні 2024 року громадяни придбали та зареєстрували 4,7 тисячі нових автомобілів.

Раніше "Телеграф" писав про те, чого чекати українцям у сфері автокредитування. Частка кредитів при покупці авто зростатиме, а ставка за позиками буде падати.