Батончик на варті: як шоколад може врятувати ваше авто від злодіїв

Читать на русском
Автор
1693
Шоколадні батончики стануть у пригоді
Шоколадні батончики стануть у пригоді. Фото Згенеровано ШІ ("Телеграф")

Цей лайфхак допомагає

Коли ми говоримо про захист автомобіля від викрадення, наші думки зазвичай звертаються до сигналізаційних систем та інших технологій безпеки. Утім, існують і значно простіші речі, які допоможуть врятувати машину від зловмисників.

"Телеграф" вирішив розповісти, як за допомогою батончиків чи плитки шоколаду можна ефективно захистити авто від викрадення. Одразу зазначимо, що ці солодощі можна з'їсти, бо вони в цій процедурі не знадобляться. У пригоді стане фольга від них.

Фольга захистить авто від викрадення

Більшість нових автомобілів використовують ключі з бездротовим зв'язком, що зробило їх більш піддатними до злому шляхом клонування сигналу. Справа в тому, що сучасні злодії використовують ретранслятори сигналів для перехоплення і посилення сигналу, що виходить від ключа вашого автомобіля. Утім, фольга може допомогти у цьому плані.

Якщо ви зберігаєте ключі вдома, спробуйте зберігати їх в обгортці з фольги. Фольга є ефективним блокувальником сигналу, що робить неможливим сканування сигналу вашого ключа, коли він так зберігається. Це може допомогти уникнути викрадення вашого автомобіля або крадіжки інформації з ключа.

Цей простий лайфхак може дати вам додатковий шар захисту вашого транспортного засобу без великих витрат часу чи грошей. Зберігайте свої ключі в обгортці з фольги, і ви можете спати спокійно, знаючи, що ваш автомобіль захищений від можливих загроз.

Раніше "Телеграф" розповідав про те, скільки можна випити без ризику для прав. В Україні норма алкоголю в крові — до 0,2 проміле.