Порошенко не захотів відповідати, чому не голосував за надважливі законопроєкти і втік з парламенту (ВІДЕО)

Читать на русском
Автор
1842
Liga.net Новина оновлена 21 березня 2024, 17:29

Лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко вилаявся на адресу народної депутатки та спішно залишив приміщення Верховної Ради замість голосування за надважливі законопроєкти. Це сталося після оголошення перерви у засіданні ВР, – повідомляє народна депутатка Василевська-Смаглюк, публікуючи відповідне відео.

"Колишній Президент публічно зробив мені зауваження знизити тон. Я попросила його не робити мені зауважень і сіла навпроти взяти участь в дискусії і зрозуміти, чому опозиційні лідери не повертаються до зали голосувати. Наприкінці зустрічі, виходячи з зали, Петро Олексійович Порошенко при багаточисельних свідках заявив, що "від мене смердить", — пише Василевська-Смаглюк.

За словами жінки, у відповідь на це вона зауважила, що це занадто низько для колишнього Президента казати подібне будь-якій особі, в тому числі і колезі по парламенту. Та коли вона включила камеру і попросила повторити, Порошенко порекомендував їй звернутися до лікаря, а його охорона грубо відштовхнула жінку.

"Мабуть Петру Олексійовичу кортить в Угорщину до Орбана за своїми дивідендами та до синів, які ухиляються від служби в Збройних силах України. Тому, він настільки збуджений, що, використовуючи риторику нижче плінтуса, ображає народних обранців, а його охорона блокує їхнє пересування до зали засідань", – резюмує народна депутатка.

Як повідомлялось раніше, П’ятий президент України Петро Порошенко в кінці 2023 року напередодні спроби зустрітися з проросійським прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном протягом жовтня-листопада тричі отримував від угорського уряду грошові надходження в сумі понад 37 млн грн.