Підлітки влаштували небезпечний атракціон на гірській річці (відео)

Читать на русском
Автор
Цього разу все закінчилося добре
Цього разу все закінчилося добре. Фото Колаж "Телеграф"

Хлопці вирішили екстремально розважитися на відомій туристичній локації

В місті Яремче Івано-Франківської області підлітки влаштували ризиковані розваги. Вони стрибають з 20-метрового мосту в річку Прут.

Відео небезпечних стрибків опублікував Telegram-канал "Івано-Франківськ 24/7". На це страшно навіть дивитися — на очах у ровесників та під їхні схвальні вигуки підліток стрибає у бурхливу річку. Поруч — скала.

На кадрах видно, що він, на щастя, цілий — показався з води та поплив до берега. Однак це дуже небезпечна забава, яка, до того ж, судячи з кадрів, відбувається на очах дорослих.

Зазначимо, у Києві подібна розвага закінчилася трагічно. Хлопець стрибнув з Венеційського мосту в гідропарку і потонув. Його тіло знайшли тільки через кілька днів на березі.

За даними ДСНС, минулого тижня на водоймах України загинуло 14 людей, зокрема одна дитина. З початку червня (станом на 21 червня) сталося вже 64 такі трагедії — вода забрала життя 53 українців, серед яких 9 дітей. У Києві на озері Верхнє Вигурівське під час купання пірнув і не виплив на поверхню води підліток 2011 року народження.

Як повідомляв "Телеграф", 6 червня у Чернівецькій області обвалився міст, коли там перебувало понад 30 дітей. Унаслідок цього є постраждалі.