Підлітки влаштували небезпечний атракціон на гірській річці (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
Хлопці вирішили екстремально розважитися на відомій туристичній локації
В місті Яремче Івано-Франківської області підлітки влаштували ризиковані розваги. Вони стрибають з 20-метрового мосту в річку Прут.
Відео небезпечних стрибків опублікував Telegram-канал "Івано-Франківськ 24/7". На це страшно навіть дивитися — на очах у ровесників та під їхні схвальні вигуки підліток стрибає у бурхливу річку. Поруч — скала.
На кадрах видно, що він, на щастя, цілий — показався з води та поплив до берега. Однак це дуже небезпечна забава, яка, до того ж, судячи з кадрів, відбувається на очах дорослих.
Зазначимо, у Києві подібна розвага закінчилася трагічно. Хлопець стрибнув з Венеційського мосту в гідропарку і потонув. Його тіло знайшли тільки через кілька днів на березі.
За даними ДСНС, минулого тижня на водоймах України загинуло 14 людей, зокрема одна дитина. З початку червня (станом на 21 червня) сталося вже 64 такі трагедії — вода забрала життя 53 українців, серед яких 9 дітей. У Києві на озері Верхнє Вигурівське під час купання пірнув і не виплив на поверхню води підліток 2011 року народження.
Як повідомляв "Телеграф", 6 червня у Чернівецькій області обвалився міст, коли там перебувало понад 30 дітей. Унаслідок цього є постраждалі.