Орбан не приїхав з таємними посланнями від Путіна: для нього важлива позиція посередника з двох причин - Вадим Денисенко

Читать на русском
Автор
975
Віктор Орбан Новина оновлена 02 липня 2024, 17:46
Віктор Орбан. Фото facebook.com/orbanviktor

Журналіст, народний депутат України 8-го скликання розповів, навіщо до Києва приїхав Віктор Орбан

Про візит Орбана

Орбан не приїхав ні з якими таємними посланнями від Путіна, Трампа чи ще когось. Орбан хоче виторгувати собі місце одного з посередників в майбутніх переговорах. І позиція посередника є для нього архіважливою з двох причин: по-перше, він має серйозні внутрішні проблеми з опозицією, яка дихає йому в потилицю (між іншим опозиція уникає українського питання). А, по-друге, він має проблеми з ЄС. Позиція посередника дозволить вирішити обидві проблеми.

Тепер щодо нас. Знаючи ці слабкості Орбана, в нього зараз можна руки викручувати. І тут важливо не продешевити, даючи (чи не даючи) йому статус переговорника. Ми вибиратимемо цього самого переговорника, а тому ми можемо виставляти свою ціну. Все інше, по типу того, що Орбан нам ворог, вторинне. Є прагматичні задачі і відносно слабкий сьогодні Орбан, якому потрібно, щоб ми його обрали.

Хоча Орбан не останній. В світі запахло мирними переговорами і десятки політиків зараз захочуть зіграти в цю гру. І в усіх цих політиків будуть виключно свої прагматичні інтереси, а не любов до України.

Джерело: Facebook-сторінка Вадима Денисюка.

Info Icon

Думки, висловлені в рубриці блоги, належать автору.
Редакція не несе відповідальності за їх зміст.