У США спробували зірвати показ фільму "Буча": українські хейтери підливають олії у вогонь
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 1325
![Фільм "Буча" у Лос-Анджелесі не хочуть показувати, бо він антиросійський](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/6/11/8f89396e-d05a05e4c7f65cb49c7650d3aa2de116.jpeg?v=8334_1)
Драму "Буча" покажуть голлівудським зіркам
У Лос-Анджелесі спробували зірвати майбутній показ драми "Буча", на який запрошені голлівудські зірки, які підтримали Україну. Про це в ексклюзивному інтерв’ю "Телеграфу" розповів продюсер та сценарист картини Олександр Щур.
За його словами, вони звернулися до власників однієї локації в Лос-Анджелесі і на початку вони були не проти. Але коли довідалися, що за фільм хочуть показати, відмовили.
"Ой, це фільм проти Росії. Ми не хочемо мати справу з політикою", — сказали продюсеру.
Проте приміщення вже знайдено і 24 лютого, коли буде вже друга річниця великомасштабного вторгнення в Україну, пройде спецпоказ. На нього запрошено найтоповіші зірки Голлівуду, які підтримують Україну. Серед них Міла Куніс, Шон Пенн, Арнольд Шварценеггер, Міла Йовович та ще понад тридцять найпопулярніших акторів.
У той час, коли у США демонстрацію "Бучи" відвідують конгресмени цієї країни і залишають про нього позитивні відгуки в Україні, картину активно хейтять. Причому це роблять люди, які ще не бачили фільм.
Днями у соцмережах авторів почали критикувати за англомовний плакат. Картина називається "Буча", а на плакаті зображено Бородянку.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/15/f7bfa4cd-a69ccea6bae2c44837ec1392909e9150.jpg?v=6729_1)
"На постері справді Бородянка. Незважаючи на те, що фільм називається "Буча", його події розгортаються в тому числі і в Бородянці, і прототип головного героя також був у цьому місті. Зовсім не обов’язково, щоб на постері було зображено те саме, що написано на ньому. Наприклад, фільм "Список Шиндлера" взагалі не знімався в "Освенцимі". Але ніхто Спілбергу не дорікав, що він зняв неправдиве кіно, тому що у фільмі не показаний цей концтабір. До речі, коли ми ще не почали знімати свій фільм, нас хейтіли за те, що ми робитимемо це в тих містах, де все це відбувалося. Тепер нам дорікають протилежним", — каже Олександр Щур.