Польща – Україна 3:1: відео голів

Читати російською
Новина оновлена 07 червня 2024, 23:50

Синьо-жовті програли у товариському поєдинку

У п’ятницю, 7 червня, збірна України з футболу зіграла черговий товариський матч перед чемпіонатом Європи-2024. У першій грі Синьо-жовті дали бій команді Німеччини (0:0), а тепер провели спаринг із Польщею

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу Польща — Україна. Поєдинок проходив у Варшаві на стадіоні "Народовий" і завершився з рахунком 3:1 на користь поляків.

Польща – Україна – 3:1

Матч закінчено.

4 хвилини додано до матчу.

88 хв. Бущан робить два сейви за хвилину після ударів Пухача та Левандовського.

84 хв. Ванат головою загрожував воротам поляків — вище воріт.

80 хв. Зінченко потужно пробив з гострого кута — повз ворота.

79 хв. Судаков не зумів прошити воротаря з близької дистанції.

74 хв. Бущан рятує після удару Букса головою.

70 хв. Мудрик у дотик пробив набагато вище воріт.

64 хв. Калузінський пробив здалеку — повз ворота.

57 хв. Довбик завдав удару з лінії штрафного майданчика — буде кутовий.

48 хв. Маліновський пробив здалеку — захисники заблокували.

47 хв. Скурась пальнув вище воріт.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

42 хв. Гол! Довбик забиває.

40 хв. Сидорчук і Маліновський пробили здалеку: перший пробив у блок, другий — повз ворота.

31 хв. Скорупськи рятує після удару Тимчика.

30 хв. Гол! Тарас Романчук забиває.

27 хв. Таловєров порушив правила в атаці.

21 хв. Довбик порушив правила в атаці.

16 хв. Гол! Пьотр Зелінський забиває!

15 хв. Бущан рятує після удару Букса із гострого кута.

13 хв. Зелінський потужно пальнув здалеку — вище воріт.

11 хв. Гол! Себастьян Валюкевич забиває після подачі з кутового.

7 хв. Українці катають м'яч на своїй половині поля, поспішати нема куди.

2 хв. Проблеми у господарів — Мілік травмувався.

1 хв. Українці насилу перейшли центральну лінію через пресинг поляків.

Матч розпочався! Ендрю Медлі з Англії дав стартовий свисток.

Уболівальники заповнюють трибуни "Національного стадіону" у Варшаві.

Новини перед грою

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд.

2300 українських уболівальників вболіватиму за Синьо-жовтих у Варшаві.

Ранкова прогулянка збірної по Варшаві.

Ігрові комплекти на сьогоднішній матч.

Офіційна заявка збірної України на матч проти Польщі.

Збірна України після топового суперника поміряється силами із "середньою" Польщею. Обидві команди пробилися на чемпіонат Європи, причому обидві зробили це через стиковий раунд. Спаринг допоможе тренерам збірних визначитися з фінальним складом та тактикою на Євро. Додамо, що в очному протистоянні поляки мають на одну перемогу більше, ніж українці (4 проти 3 при 2 нічиїх), проте букмекери віддають лише невелику перевагу Білим орлам у грі проти Синьо-жовтих.

Раніше "Телеграф" повідомляв, де дивитися матч Польща — Україна у прямому ефірі.

Нагадаємо, всього збірна України запланувала 3 спаринги перед ЧЄ-2024. До речі, на чемпіонаті Європи, який розпочнеться 14 червня, Синьо-жовті проведуть як мінімум три гри. Розклад матчів Євро-2024 доступний на сайті "Телеграф".