В Ужгороді затримали молодика, який кинув гранату на подвір'я депутата: подробиці і фото
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 1493
![27-річний мешканець Мукачева](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/a/b1/1ec4a470-910f507a8f0f47644068ae2c1e8adb1a.png?v=8750_1)
Затриманому інкримінують умисне знищення чужого майна та незаконне поводження з боєприпасами
В Ужгороді затримали чоловіка, який кинув гранату на подвір'я будинку, де мешкає депутат Закарпатської обласної ради. Ним виявився 27-річний мешканець Мукачева.
Про це Закарпатська обласна прокуратура повідомила у Фейсбуці. В повідомленні зазначили, що в його особистих речах правоохоронці знайшли гранату РГД-5.
Молодик придбав її незаконно і зберігав до моменту вилучення. Йому інкримінують умисне знищення чужого майна та незаконне поводження з боєприпасами.
Зазначимо, що РГД-5 — радянська наступальна ручна граната, відноситься до протипіхотних осколкових ручних гранат дистанційної дії наступального типу. Цілі граната досягає за рахунок кидка рукою.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/41/5a527285-a0608ec5c04abf4b4d83be881b2ef41e.jpg?v=8557_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/ab/788fea50-7d8ba8f251d4d56431d5903c02099ab6.jpg?v=8529_1)
"Викриття правопорушення прокурорами здійснено спільно зі слідчими СУ ГУ Нацполіції Закарпаття та спецпризначенцями КОРДу", — додали у прокуратурі.
Нагадаємо, що вибух прогримів на подвір'ї вранці 23 січня. Невідомий кинув гранату на територію приватного будинку депутата Закарпатської обласної ради. Внаслідок епізоду ніхто не постраждав.
Раніше "Телеграф" писав, що на Закарпатті, у будівлі Керецьківської сільської ради, депутат приніс із собою гранати та під час засідання підірвав їх. Внаслідок події загинули двоє людей і ще 23 отримали поранення.