Безугла йде з "Слуги народу" і вже вилила тонну критики на партію: подробиці
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 3147
![Мар’яна Безугла](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/a/a0/1ecc0ac6-32b91b983142b40d560e8271ad1b7a0a.jpg?v=3380_1)
Нардеп каже, що партія перестала розвиватись
Народний депутат Мар’яна Безугла все ж таки виходить з партії "Слуга народу", як і обіцяла ще в середині січня 2024 року.
Як розповіла вона у пості у соціальній мережі Facebook, голова партії Олена Шуляк схвалила її заяву. Причиною такого рішення вона називає те, що у партії "нічого не відбувається".
"У партії не відбувається майже нічого, всі самі по собі, і як голова Олена Шуляк не полірувала б картинку, справі це не допоможе. Тому що це пускати конфетті в обличчя, прикриваючи порожнечу", — написала вона.
Безугла додала, що не вважає "Слугу народу" безнадійною партією, але зазначає, що зараз вона існує за інерцією, а її керівництво розвиватись не надто горить бажанням.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/2f/daaefbb5-e4e88b5183475f05df76e980e83c52ff.jpg?v=1716_1)
Нагадаємо, питання про зняття Мар’яни Безуглої виникло на тлі низки скандалів через критику військового керівництва України. Вона накинулася на головкому Валерія Залужного і заявила, що той виконує свою роботу неякісно і має залишити посаду.
Через скандали Мар’яну Безуглу вирішили позбавити посади заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Комітет з нацбезпеки своїм рішенням рекомендував відкликати її з посади. Проте голосування кілька разів переносили. В опозиції кажуть, що це пов’язано з тим, що її підтримує голова ОП Андрій Єрмак.