"У київського копа на секс-вечірках з'явились конкуренти": візит податківців у "Буковель" розсмішив мережу (фото)

Читать на русском
Автор
607
Податківці у “Буковелі”
Податківці у “Буковелі”. Фото facebook.com/tax.ivanofrankivsk

Працівники ДПС запевнили, що відвідали курорт не заради відпочинку

Працівники податкової Івано-Франківської області повідомили про свій рейд до закладів громадського харчування на верхніх точках витягів гірськолижного курорту "Буковель". Вони опублікували фото у лижному спорядженні, що викликало запитання у користувачів соцмереж.

Як повідомила пресслужба Державної податкової служби Івано-Франківської області, що податківці "активно перевіряють господарські об’єкти на гірськолижному курорті "Буковель" щодо порядку проведення розрахункових операцій". Там зазначили, що в ході перевірок було охоплено також і заклади громадського харчування, розміщені на верхніх точках витягів та перехрестях гірськолижних трас.

У ДПСУ повідомили, що з початку 2024 року проведено 91 фактичну перевірку господарських об’єктів, розташованих в районі гірськолижного курорту "Буковель", за результатами яких до суб’єктів господарювання за недотримання норм законодавства, а саме непроведення операцій через РРО застосовано 3,2 мільйона гривень штрафних санкцій, в тому числі до 21 суб’єкта господарювання, які зареєстровані в ГУ ДПС інших областей на суму 192,5 тисячі гривень.

"Поза увагою податківців не залишаються платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та в основному здійснюють діяльність у сфері громадського харчування та наданні послуг з розміщення на тимчасове проживання в готелях та садибах. Протягом 2024 року перевірено 38 таких платників єдиного податку до яких застосовано майже 2,6 мільйона гривень штрафів. Найтиповішими порушеннями є непроведення операцій через РРО. Крім того, встановлено порушення аптечним закладом порядку ведення обліку товарних запасів та відповідно здійснення продажу необлікованих товарів", – йдеться у повідомленні.

Також у податковій зазначили, що виявили 5 випадків здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації та ще 4 факти торгівлі алкогольними та тютюновими виробами без відповідних ліцензій. Відтак спільно з працівниками Нацполіції з незаконного обігу вилучено підакцизну продукцію на суму 22,4 тисячі гривень. Також податківці зафіксували 5 випадків недотримання підприємцями норм трудового законодавства, а саме неофіційне працевлаштування найманих працівників.

"До слова, на курорті Буковель торгова виручка в січні 2024 року склала майже 1 мільярд гривень та перевищила грудневий виторг майже на 400 мільйонів гривень. Варто зазначити, що у порівнянні з січнем 2023 року виручка зросла вдвічі. Досягти зазначених показників вдалось завдяки системному комплексу заходів, проведених податківцями, таких як індивідуальна роз’яснювальна та контрольно-перевірочна робота. Робота в даному напрямку триває. Перевірки порядку проведення розрахункових операцій проводяться й у вихідні дні", — сказано у повідомленні.

Слід зазначити, що у мережі неоднозначно відреагували на це повідомлення податкової. Багатьох здивувало, чому податківці стоять на лижах. Дехто у зв'язку з цим згадав недавню історію про агента поліції який відвідував секс-вечірки.

Нагадаємо, раніше "Телеграм" повідомляв, що у Києві поліцейські викрили організаторів вечірок із груповим сексом. Це вдалося завдяки тому, що правоохоронці підіслали до них свого агента під прикриттям.