Українці "привітали" росіян з 1 квітня порцією мемів про війну (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 2581
![Вигадливості українцям не бракує](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/b/07/00e0dd89-155dcfacf8cd4bb33e768cbe88d7507b.jpg?v=4093_1)
Покепкували не тільки з втрат та подій в середині Росії
До дня сміху, який припадає на 1 квітня, українці дотепно жартують над росіянами. На третій рік війни, яку Росія розпочала проти України з великими амбіціями, причин для кепкування чимало.
Адже успіхи країни-терористки сумнівні. "Телеграф" зібрав для вас меми, які вже встигли порадувати користувачів мережі.
Серед жартів чи не найпопулярнішим стало висміювання того, що відбувається безпосередньо у Росії. Адже рейди добровольців у Бєлгородській та Курській областях наробили чимало галасу.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/0f/87a5e211-79ff1c15d639ad1cee69d1927b8cf0f5.jpg?v=2032_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/7f/24d4c6f3-c1e8290a319f061aaf68243c1896e7f5.jpg?v=2032_1)
Жартували українці й з того, що вже котрий рік поспіль посівна проходитиме попри війну. Мовляв, не відомо взагалі, що може зупинити українців від засівання полів.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/0e/e8fd00fb-3560b10e20478baa41f836a5970dc0ec.jpg?v=2032_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/65/ca20c26c-1caabfa4c6fdd3d66afa61c15d553655.jpg?v=2032_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/a/85/1ab4e5f5-659103f0050b5976f538f7f6a036b85a.jpg?v=2310_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/2a/99a5870e-7499b87913a767a735be74422fbd32a5.jpeg?v=3820_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/1c/a5810d02-134394a730fa8b979efc469b443211c8.jpeg?v=3820_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/7a/b54cc041-b95c509d16476563f897fe93902547ab.jpeg?v=3820_1)
Також не минулось без кепкування з "другої армії світу", яка вражає хіба що втратами власних солдатів. За 768 днів війни росіяни втратили близько 442 880 осіб. Втрати у техніці також чималі.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/63/ab2768c2-29b64aa4aa107cd11d0fa8112e76a63b.jpg?v=2310_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/f1/9bbe7f62-7a7fe618bb74dd391beae9727f668f1f.jpg?v=2310_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/4a/1419d3a8-281390f0692a1429b1d381079d5084ac.jpg?v=2310_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/6c/b7561a28-e3db08ad54f7a6e94b0a1a7eca9bf6c4.jpg?v=2310_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/f4/ce59911e-50c1e423cb00fa376706a104f8795f48.jpg?v=2310_1)
Більшою за силу російської пропаганди, напевно, є страх росіян перед власною державою. І якщо їх лякають автозаки, то українців, схоже, не злякає вже ніщо.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/05/85c0ac13-2fb6dfec7d2081ea051db5307a57d054.jpg?v=2382_1)
А от порадувати українців зможе перемога та смерть російського диктатора Володимира Путіна, над якою кепкують вже не перший рік.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/f3/85bb3531-e49aeae9ce421d0889ef4e8f6010bf39.jpg?v=2382_1)
І як же у день сміху не нагоди уже звичну гру слів.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/17/8419e1ef-7a0e07165504ce3259d48bff32c64175.jpg?v=2382_1)
Жарти та меми за час війни стали своєрідним заспокійливим для українців. Кумедні ситуації розлітались мережею швидко: як-от те, як бабуся збила дрон банкою огірків або вкрадений у росіян танк, або вовк, який вполював російський дрон.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/55/d13ab414-c6b2d27401a46d3b7e26a38154536556.jpg?v=2382_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/78/706ac72b-dae335d0f53740fc6866326db772f78b.jpeg?v=3820_1)
Раніше "Телеграф" збирав меми, якими українці прокоментували ситуацію з ракетою Росії, яка перетнула повітряний кордон Польщі. Але 39 секунд у повітряному просторі виявилось не достатньо, щоб ліквідувати її.