"У нас точно повномасштабна війна?" Запорізький блогер на камеру чіплявся до військових (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 875
!["У нас точно повномасштабна війна?" Запорізький блогер на камеру чіплявся до військових (відео)](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/b/81/9a2a9d34-41219adf8208a3e17a058647de0e081b.jpg?v=1018_1)
У мережі припустили, що незабаром будуть вибачені
У популярному серед українців сервісі TikTok запустили черговий "челендж", суть якого зводиться до того, щоб чіплятися до співробітників ТЦК. Один з таких "блогерів" на такому контенті збирає мільйони переглядів.
Один із таких відеозаписів був оприлюднений користувачем соцмережі під нікнеймом "Треш у поліції", який заявляє, що він колишній поліцейський. Увагу на це звернув полковник ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц).
"Спільнота ТікТок хайпує, організує челенджі проти військових на "русскам язікє і в кастюмє адідас?" У нас точно повномасштабна війна? Я вже сам заплутався. Я звик до таких термінів щодо мене, як "рупор геноциду", але всі вони постійно в російському сегменті", — зазначив Штефан і припустив, що незабаром з’являться вибачення.
На відеозаписі помітно, що блогер з оператором підійшли до групи співробітників ТЦК на вулиці у Запоріжжі під приводом поговорити, проте військові зазначили, що не згодні говорити про камеру. Військові попросили у чоловіка представитися, але той це робити відмовився, хоча й мусив це зробити.
Далі військовослужбовці звернулися до поліцейських, але ті не відреагували на їхнє прохання. Після цього "блогер" продовжив чіплятися до військових та провокувати їх на конфлікт.
@vsokolove В КОНЦЕ ЭКСКЛЮЗИВ❗️Эти ребята в первом видео были добрее❗️Я уважаю всех людей, особенно в форме, но это перебор❗️ #всяправдаополиции #закон #тцк #хочуврек #police ♬ оригинальный звук - ⬇️👮🏻♂️ТРЕШ В ПОЛИЦИИ👮🏻♂️
Примітно також і те, що блогер знайшов багато прихильників, які в коментарях до запису підтримали його дії. На його канал підписано понад 50 тисяч людей, а конкретне відео набрало вже понад 2,8 мільйона переглядів.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/f7/5acf7fd8-915d2f16ccef5dc2d17aaafd8a9b0f72.jpg?v=9918_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/16/3161c025-fbee22e898550fbb0c9b6dde0f8d5160.jpg?v=9918_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/2c/ec4dee54-d5fae10bd63466d8babd375c5f33d2c8.jpg?v=9918_1)
Як повідомлялося раніше, полтавського блогера Роман Заволока, який відзначився низкою провокацій у бік людей у військовій формі, судитимуть. Очевидно, що свого він досяг, оскільки до лав ЗСУ він не потрапить.