"Зніміть форму, це треш": "Квартал 95" зняв пародію на скандального голову Рівненського ТЦК і сам нарвався на хейт (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 3469
!["Зніміть форму, це треш": "Квартал 95" зняв пародію на скандального голову Рівненського ТЦК і сам нарвався на хейт (відео)](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/c/31/e6e484b0-76740ef692663c72a26664e20fffc31c.jpg?v=3840_1)
"Кварталівці", очевидно, черпали своє натхнення зі скандальної історії у Рівненському ТЦК
"Квартал 95" знову вляпався у скандал. Цього разу через пародію на начальника Рівненського ТЦК, який займався нестатутними відносинами зі своїми підлеглими. Багато українців у мережі розкритикували випуск зі словами: "Дно", "крінж", "ганьбите форму" тощо.
"Телеграф" розповідає про скандальні жарти "кварталівців". Пародію зіграв "Жіночий квартал". У ній, згідно зі сценарієм, голова ТЦК вигадав "шифр" для спілкування з підлеглими. Цим "шифром" є поцілунки та інші ласки. Під час виступу актори "передають" один одному інформацію, а новенька дивується з того, що бачить.
Зазначимо, що цього разу "кварталівці", очевидно, черпали своє натхнення зі скандальної історії у Рівненському ТЦК, чий начальник цілувався із підлеглими на робочому місці. Докладніше про це, до речі, ви можете прочитати, перейшовши за посиланням у першому абзаці новини.
Гумор коміків припав не всім до смаку і вже зараз самі актори потрапили у скандал. "Телеграф" обрав кілька коментарів українців з величезної кількості, які зараз активно з’являються в мережі.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/3/79/517bf761-53d76e72e6490fb5537a3da584255793.jpg?v=3302_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/f7/9978f448-2fb4b8b7ce85380016b35d7b1f285f7b.jpg?v=3390_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/7c/1a9272d8-987a767b804dcbb68ebbb290ac9587c9.jpg?v=3302_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/a3/b62fa9c0-4b5554a5e0c99209acb16db415444a3e.jpg?v=3302_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/76/1bd30c19-2ab381165dfeb076eaaa60188839276f.jpg?v=3302_1)
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що "Квартал 95" потрапив до великого скандалу через приниження українців на Новий рік.