"Тільки нове життя": Коляденко розсекретив, які стосунки з Іриною Білик має зараз
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Дмитро Коляденко та Ірина Білик](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/9/b5/dee539d6-0dc120177d2cbe1445945392c830ab59.jpeg?v=9002_1)
Дмитро пояснив, чи має з Іриною наразі амурні справи
Під час повномасштабної війни ширилися чутки, що співачка Ірина Білик та хореограф і шоумен Дмитро Коляденко знову разом. Артисти ділилися неоднозначними світлинами, підливаючи масла в вогонь.
Нещодавно на проєкті "Вихідний 2.0" Дмитро розповів, що ніякого возз'єднання не було. Чоловік вважає, що в колишні стосунки зануритися неможливо, потрібно завжди рухатися вперед та не озиратися.
"З колишніми можна дружити, пити чай, але чашку ти не склеїш. Вона розбита була. Не можна повертатися у старі стосунки. Тільки нове життя", — пояснив Дмитро, додавши, що з Іриною вони чудово товаришують та спілкуються.
![Ірина Білик, Дмитро Коляденко](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/98/bc3ea3dc-0b9c6f53976e98eb04909559ad820982.jpeg?v=8633_1)
"У нас сексу немає вже давно", — уточнив танцівник.
Додамо, що Ірина Білик та Дмитро Коляденко зустрічалися з 2001-го року, але 2006 стосунки запальної пари розпалися. Між Іриною та Дмитром завжди вирували пристрасті. Коляденко дуже ревнував Ірину та частенько влаштовував їй скандали. Ірині набридли ці постійні качелі і вона обірвала стосунки. А під час війни знову почали говорити, що Білик та Коляденко – знову пара, але чутки було спростовано.
Раніше "Телеграф" писав, що Ірина Білик показала архівну сімейну світлину. Артистка пригадала безтурботні дитячі роки.