Їхав до Києва: прикордонники затримали любителя "русского міра", який листувався з окупантами та "днрівцями" (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Скрини листування](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/3/82/a3d2de4b-fab30ea4f496f08ef2c23da3b945a823.jpg?v=0362_1)
Чоловіка передали до рук СБУ
Під час перевірки українські прикордонники звернули увагу на чоловіка, у якого в телефоні було збережено листування з його товаришами. Як виявилося, він спілкувався з окупантами та "днрівцями".
Сам власник мобільного телефону з 2018 по 2021 рік проживав на території РФ. Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.
Так, пильним прикордонникам вдалося викрити можливого колаборанта, який підтримує "русский мір" і вважає, що життя в РФ набагато краще, ніж в Україні.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/3/12/4e0ca765-a39d33d5484fa9269656949ff024f123.jpg?v=0886_1)
Відомо, що чоловік прямував до столиці та під час перевірки правоохоронці звернули увагу на те, що у нього у мобільному телефоні є номери російських операторів.
Як виявилося, можливий колаборант листувався зі своїми товаришами, які підтримують "русский мір" і, можливо, проходять службу в окупаційних військах.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/0e/d0fd7e1d-f2a7286d93438957788296b0d0c800ec.jpg?v=0776_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/41/cdbf8abf-543c302c6ae00bf9242b9d2c206d4414.jpg?v=0813_1)
Прикордонники також встановили, що громадянин із 2018 по 2021 рік проживав на території РФ. Усі дані про чоловіка передали співробітникам СБУ, які мають розібратися в цій ситуації.
Раніше "Телеграф" розповідав про те, що мешканець Києва та його знайома потрапили за ґрати через розмови по телефону. Так, киянин, під час телефонних розмов зі своєю знайомою з Черкас, виправдовував збройну агресію Росії і чекав на прихід до влади окупантів. За місцем проживання прихильників "російського світу" провели обшуки, а їх взяли під варту.