На Київщині повністю відновили рух мостом через річку Ірпінь (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Рух мостом відновлено](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/10/554edafa-28454bddbf435c408bbc7e00002bd10e.jpg?v=6139_1)
Актуальна інформація для автовласників, пасажирів та пішоходів
У середу, 7 лютого, рух для автотранпорту та пішоходів мостом через річку Ірпінь, розташованого поблизу Гостомеля в Київській області, повністю відновили. Проїзд лівою частиною цього мосту відкрили ще в січні, а сьогодні була відкрита і права його частина.
Таким чином транспортне сполучення між Києвом та Гостомелем на міжнародній трасі М-07 сполученням "Київ — Ковель — Ягодин" повністю відновлено. Про це повідомили на офіційній сторінці Міністерства відновлення України у Телеграм.
Так, міст має чотири смуги руху та два тротуари. Ширина проїжджої частини складає 18 метрів. Враховуючи високу інтенсивність руху на цій ділянці траси, роботи з усунення останніх недоліків продовжуються.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/b1/61afa9f1-ddde04f872ed476320302054298ffb19.jpg?v=7177_1)
У рамках капітального ремонту мосту через річку Ірпінь було демонтовано зруйновані конструкції, влаштовано опори та балки прогонової будови, здійснено бетонування та гідроізоляцію, заасфальтовано проїжджу частину, облаштовано поручневе та бар'єрне огородження, а також встановлено освітлення.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/15/f020c647-458d30f45b40c8b43921a1d8487ca154.jpg?v=7288_1)
Нагадаємо, що міст через річку Ірпінь був зруйнований росіянами навесні 2022 року.
Одразу після деокупації Київської області транспортне сполучення здійснювалося тимчасовою переправою, яку облаштували навесні 2022 року.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/9b/15df7d39-299ac1dffae9da4619ccaea683b529b9.jpg?v=6762_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/ef/43c3efb6-2de516840d29b5d4d56d97a03b845ef0.jpg?v=6762_1)
Раніше "Телеграф" повідомляв про те, що у Романівці офіційно було відкрито міст через річку Ірпінь. Тут відновився рух транспорту одразу кількома смугами. Як відомо, на початку війни міст був підірваний українськими військовими.