"Сєпарська ти гнида": у Києві фізрук ображав та штовхав учня-переселенця (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 3034
![Адміністрація освітнього закладу знає про ситуацію](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/5/4a/77768051-dd8090c107cfedd06e05ac921adce4a5.png?v=3780_1)
У мережі почалися суперечки
Вчитель фізкультури київської школи №37 погрожував учню, який переїхав до столиці з Луганської області. При цьому чоловік штовхав та обзивав хлопця.
Про це повідомляють читачі місцевого телеграм-каналу "Київ INFO". Зазначають, що адміністрація школи вже знає про інцидент.
У мережу потрапило відео, на якому вчитель фізкультури виражався лайливими словами та ображав учня. Кричав, що навчить "як правильно". А також називав сепаратистом.
Увага! Нецензурна лексика!
У мережі обурилися такою поведінкою вчителя. "Гнати таких вчителів…", "Він вчитель, він доросла людина, і повинен поводитися належним чином", — прокоментували інцидент читачі пабліка.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/a/24/95235b96-b64575d1fef7fd8d46bd86d80a53024a.png?v=6538_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/0f/7c85b367-909435d0f85af549411018f0be4620fb.png?v=6562_1)
"Скажу як вчитель: так, діти не подарунок, але на те ми й вчителі та дорослі люди, щоб так себе не поводити. Говорити матом, ображати… це взагалі що??? Нема де силу застосовувати, нехай не штани в учительській протирає, а піде повоює", — обурено написала одна із користувачок мережі.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/a/e3/84f2a7a1-30003d3eadce72e179bc9c8519494e3a.png?v=6518_1)
Проте є ті, хто стали на бік вчителя фізкультури. "Діти зараз не подарунок, потрібно розібратися, мабуть, допік вчителя", — вважає одна із читачів каналу.
"Просто так він б не погрожував, є історія якась точно. Скоріше його дражнити для контенту", — пише інші.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/a/7a/2c4429e8-fdceb2a0681f98fc2f2ef72011fad7aa.png?v=6871_1)
Багато хто вважає, що винуватий учень — він міг навмисно спровокувати вчителя задля провокаційного відео.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/1d/4267f62b-86c6f2165eab2c57b5f04b4939cdf1d6.png?v=7087_1)
Директорка Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян прокоментувала "Телеграфу" інцидент. За її словами наразі зазначеної ситуації розглядають.
"Управлінням освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації спільно з адміністрацією закладу освіти, ювенальною превенцією та учасниками освітнього процесу ЗЗСО №37 наразі здійснюється розгляд зазначеної ситуації", — зазначає Фіданян.
Також директорка Департаменту підкреслює, що найближчим часом "за результатами розгляду будуть прийняті відповідні управлінські рішення".
Директорка київської школи №37 Ірина Бабка теж прокоментувала ситуацію. Вона розповіла, на якому етапі триває розбір інциденту за участю учня та вчителя фізкультури.
"Адміністрація, з представниками Управління освіти, Департаменту освіти та ювенальної превенції провела зустріч, на якій обговорювалися питання даної ситуації. Учасники конфлікту порозумілися", — зазначила директорка освітнього закладу.
Раніше "Телеграф" писав, що адвокат підозрюваного у вбивстві підлітка на київському фунікулері, подав клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді застави. Якщо рішення суду буде позитивним, підозрюваного можуть випустити після сплати певної суми.