Феєрверк в Одесі: поліція знайшла горе-піротехніка, він пояснив свій вчинок
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Піротехнічний засіб, що запускали в Одесі](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/8/71/26bb30d2-eefa25e8bdcb814d1d8891069ae60718.jpg?v=9747_1)
Гучне привітання вийшло
Нещодавно вночі в Одесі невідомий чоловік вирішив запустити салют. Як стало відомо, він хотів привітати дружину свого друга.
Особу злодія було розкрито і вже взято під варту. Про це повідомляє ГУ Національної поліції в Одеській області.
У понеділок, 15 січня, на першій станції Люстдорфської дороги чоловік запустив салют, який було видно майже кожному місцевому.
Жителі не розгубились і одразу почали фільмувати "знакову подію". Саме ці відео, а також матеріали з камери відеоспостереження і допомогли поліції розшукати злодія.
![Чоловік, що запускав салют в Одесі](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/7/4d/da1f7aea-effb8479abbffcf5871bc2872b97c4d7.jpg?v=9647_1)
Під час допиту слідчим піротехнік розповів, що салютом хотів привітати дружину свого друга з днем народження. Тому все чітко спланував і мав вийти сухим з води. Адже запуск салюту здійснювався ввечері у дворі багатоповерхівок. Він спеціально став за автомобілем, щоб його особу не було зафіксовано камерами. Але обурені одесити все ж цього не допустили.
В рамках цього злочину було порушено справу за ч. 1 ст. 296 КК України (хуліганство), жителю Одещини загрожує обмеження волі до 5 років. Нині триває розслідування кримінального провадження.
Раніше "Телеграф" писав, що Азарову світить 10 років за ґратами. СБУ вже передало його справу до суду.