Помер відомий одеський "джентельмен" та сценарист "Голих та смішних" Євген Хаїт

Читать на русском
Автор
3110
Євгеній Хаїт/Facebook Новина оновлена 22 січня 2024, 15:12

Яка причина смерті

Від зупинки серця вранці 21 січня помер одеський актор, продюсер, драматург та сценарист Євген Хаїт. Він був також сценаристом проєкту "Голі та смішні".

Про це повідомив у Facebook його друг — актор та керівник фракції "Слуга народу" в Одеській міській раді Олег Філімонов. За його словами, Євген дуже любив життя

"Сьогодні вранці пішов із життя наш друг, письменник сатирик, драматург, поет, блогер, продюсер, людина, з якою ми товаришували та працювали з 1986 року Женя Хаїт. Серце зупинилося, хоч на серці він ніколи не скаржився. І запанувала порожнеча. Пишу і до кінця не розумію, що сталося. Женька, розумник, дуже тонка та талановита людина. Чудові вірші, прекрасні та глибокі есе на інстаграмі. Майстер формулювань та наш беззмінний комерційний директор ще з часів наших після гастролей часів КВК", — написав актор.

Зазначимо, що Євген Хаїт був учасником команди КВУ Одеського державного університету (зараз Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, — ред.), с 1991 по 1999 рік художній керівник гумористичного "Джентльмен-шоу". Ведучим якого був й Олег Філімонов.

"Він так любив життя! Співав з ансамблем дівчат. Він проводив кастинг для "Голих і смішних" і мав славу знавця жіночої краси. Друже, без тебе так порожньо і погано! Спочивай з миром", — зазначив у своєму повідомленні Олег Філімонов.

Прощання з Євгеном Хаїтом відбудеться у фоє Одеської кіностудії у вівторок з 12.00. Поховають культурного діяча на Таїровському цвинтарі.

В мережі відреагували на смерть Євгена Хаїта. Люди не стримують емоцій.

Раніше "Телеграф" писав, що померла відома українська художниця-монументалістка. Вона стала авторкою багатьох керамічних творів: декоративні панно, архітектурні керамічні вставки, настінні тарелі, вази.