Стало відомо, де і коли Берінчик проведе бій за титул WBO

Денис Берінчик дедалі ближче до титульного бою

Український боксер оскаржить титул у бою з мексиканцем Емануелем Наваррете

Український боксер легкої категорії Денис Берінчик (18-0, 9 КО) у своєму найближчому бою має зустрітися у рингу з мексиканцем Емануелем Наваррете (38-1-1, 31 КО), розігравши вакантний титул WBO у легкій вазі. Сторони вже практично закрили угоду.

Поєдинок відбудеться 18 травня на арені Pechanga у Сан-Дієго, США повідомляє з посиланням на власні джерела оглядач ESPN Mexico Сальвадор Родрігес.

У команд боксерів є час до наступного тижня, щоб повідомити WBO про угоду та уникнути промоутерських торгів.

Це буде перший бій Берінчика у США. Раніше він 15 боїв провів в Україні (в основному, у Києві), а також по одному поєдинку в Угорщині, Великій Британії та Польщі.

Також це буде перший бій Берінчика у кар’єрі за "повноцінний" титул чемпіона світу. До цього, у 10-му бою в кар’єрі, він завоював вакантний титул чемпіона за версією WBO International у легкій вазі, нокаутувавши в 7-му раунді Росекі Крістобаля з Філіппін. Після цього провів 8 успішних захистів титулу. Востаннє він виходив на ринг 26 серпня 2023, вигравши за очками у шведа Ентоні Ігіта.

Берінчик на аматорському рингу вигравав Кубок Європи та срібні медалі чемпіонату світу та Олімпіади Лондон-2012.

Раніше стало відомо. що Берінчику обрали суперника, український боксер отримав шанс на титул.