У топ-матчі Євро-2024 все вирішив автогол (відео)

Читати російською
Новина оновлена 21 червня 2024, 00:38

Великий матч відбувся у Гельзенкірхені

У четвер, 20 червня, на чемпіонаті Європи-2024 з футболу відбувся великий поєдинок Іспанія — Італія. Вивіска зустрічі варта фіналу змагань.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію головної гри групового етапу. Зустріч відбулася у Гельзенкірхені на "Арені АуфШальке" і завершилася перемогою іспанців з рахунком 1:0.

Іспанія — Італія — 1:0

Матч закінчено.

90+2 хв. Перес знову не переграв Доннарумму у ближньому бою.

90+1 хв. Доннарумма рятує після удару Переса.

4 хвилини додано до гри.

74 хв. Пеллегріні пробив зі штрафного — вище за ворота.

70 хв. Поперечина! Вільямс поцілив у каркас воріт.

60 хв. Ямаль ледь не вразив "дев'ятку" воріт Італії.

59 хв. Ле Норман пробив після подачі з кутового — Камб'язо вибив м'яч з лінії воріт.

58 хв. Мората пальнув здалеку — Доннарумма переправив на кутовий.

55 хв. Гол! Ріккардо Калафьорі оформив автогол!

52 хв. Педрі із вбивчої позиції пробив поряд зі штангою.

51 хв. Іспанці продовжують тиснути, Італія грає "другим номером".

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

41 хв. Руїс пальнув з-за меж штрафного майданчика — Доннарумма на місці.

40 хв. Іспанці мають відчутну перевагу, проте втілити його в голи поки не виходить.

28 хв. Родрі пальнув із середньої дистанції — удар блокований.

25 хв. Знову Доннарумма! Кіпер рятує ворота після гарматного пострілу Руїса.

24 хв. Доннарумма рятує після удару Морати впритул.

15 хв. Удар Морати заблоковано.

10 хв. Вільямс із вбивчої позиції промазав по воротах.

2 хв. Доннарумма робить сейв після удару Вільямса головою.

Матч розпочався!

Стартові склади команд:

Фаворити групи B та Євро-2024 перетнуться у другому турі групового етапу. Іспанці є фаворитами протистояння, проте Італію ніколи не варто скидати з рахунків. Додамо, що матч Фурії Роха та Скуадра Адзурра покажуть в Україні в режимі онлайн.

Востаннє команди зустрічалися між собою у 2023 році у півфіналі Ліги націй. Тоді іспанці здолали Італію з рахунком 2:1.

Нагадаємо, у першому турі ЧЄ-2024 іспанці розгромили Хорватію (3:0), а Італія насилу перемогла Албанію (2:1). В іншому матчі 2-го туру у квартеті B Хорватія втратила перемогу над Албанією (2:2), що заплутало ситуацію у групі. З розкладом та результатами всіх матчів чемпіонату Європи-2024 можна ознайомитись на сайті "Телеграф".