Румунські фермери припинили блокування одного з пунктів пропуску: де можна проїхати
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Пункт пропуску](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/3/d6/e748efd1-d81e1ed31431e66c783e2bad908e2d63.png?v=0637_1)
Заблокованими залишаються два ПП
У п’ятницю, 19 січня, румунські фермери розблокували рух вантажівок на пункті пропуску "Вікову-де-Сус-Красноїльськ" на румунсько-українському кордоні в Чернівецькій області. При цьому 18 січня вони заблокували пропускний пункт на кордоні з Україною "Халмеу", що навпроти "Дяково" на Закарпатті.
"Блокування руху вантажівок перед пунктом пропуску "Вікову-де-Сус", який навпроти українського ППр "Красноїльськ", припинено", — повідомила Держприкордонслужба України.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/b7/0bdc5fb5-f865ba4e0357e26eff1e48fb3c994b72.png?v=0295_1)
У ДПСУ додали, що пропуск усіх транспортних засобів здійснюється у звичайному режимі. Прикордонники нагадали, що у пункті пропуску "Красноїльськ" перетнути державний кордон України з Румунією можна лише порожнім вантажним транспортним засобам.
Нагадаємо, румунські фермери заблокували рух вантажівок на пунктах пропуску "Сірет" та "Вікову-де-Сус" на румунсько-українському кордоні 15 січня. 18 січня вони також заблокували рух на пункті пропуску "Халмеу". Таким чином, після відновлення руху на "Вікову-де-Сус" заблокованими залишаються два пункти пропуску на кордоні з Румунією — "Сірет" та "Халмеу".
Як повідомляв "Телеграф", 16 січня Міністерство сільського господарства Румунії та фермери, які блокують кордон з Україною, досягли угоди, кілька вимог протестувальників було задоволено. Проте протестувальники наголосили, що це не означає негайного припинення протестів.