БФ молодіжної ініціативи "Надія" з партнерами придбав вже другу "штучну нирку" для шпиталю на передовій

Читать на русском
Автор
БФ "Надія"

Благодійний фонд молодіжної ініціативи "Надія", спільно з фондом Дениса Парамонова та партнерами, продовжує забезпечувати прифронтові шпиталі сучасним обладнанням. Днями команда фонду доставила в одну з лікарень Донеччини дороговартісне обладнання, зокрема — апарат для гемодіалізу Prismaflex. Це вже друга "штучна нирка", яка завдяки зусиллям благодійників, рятує життя українських військових на передовій.

"Кілька місяців тому, на запит військових медиків, ми доставили на передову першу "штучну нирку". Це обладнання допомагає не лише рятувати життя тяжких поранених, коли у них відмовляють нирки, а і завдяки функції ультрафільтрації крові вдається зберігати кінцівки бійцям з посттурнікетним синдромом. А врятовані ноги — це шанс нашим захисникам повернутися до нормального життя. Тому ми поставили собі мету придбати ще один такий апарат. І зараз він уже встановлений в шпиталі за лічені кілометри від лінії фронту", — розповів амбасадор "Надії", композитор Євген Хмара.

Також фонд "Надія" передав військовим медикам Easy Pulse – портативний автономний пристрій для непрямого масажу серця, критично необхідний при проведенні реанімаційних заходів в польових умовах.

Обладнання, яке відтепер рятуватиме життя українських захисників, придбане фондом "Надія" за підтримки Благодійного фонду Дениса Парамонова, "Епіцентр", ТОВ "Краснолиманське", ТОВ "УКРДОНІНВЕСТ", ТОВ "БУДХАУСГРУПП".

Також "Надія" передала медичні вантажі, засоби захисту та бокси для новонароджених від GEM в партнерстві з Howard G. Buffett Foundation у лікарні Дніпра і Харкова. Цю місію підтримали компанія Дойч-Фарм, Дмитро Нікітін, Борис Козир та компанія "Медирент".

Завдяки співпраці фонду "Надія" з міжнародними благодійними фондами, партнерами та меценатами допомогу отримали вже більше 300 медичних закладів по всій Україні.

"Спільними зусиллями ми доставили у шпиталі на передову апарат МРТ, два апарата КТ, два апарата для гемодіалізу, наркозно-дихальний апарат, десятки УЗД та рентген-апаратів, гастроколоноскоп, більше 200 медичних моніторів, підігрівачі інфузій та ультразвукові скальпелі. Також медзакладам передано понад 30 карет швидких та десятки старлінків для надійного звʼязку. Робимо усе можливе, щоб допомагати медикам рятувати життя", — зазначив Валерій Дубіль, перший заступник голови комітету ВР з питань здоровʼя нації.