Сюрприз для військових та їхніх половинок: на вокзалі Києва виступили "Жадан і Собаки" та Марта Липчей (репортаж "Телеграфу")
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 541
![Спільне фото після концерту](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/b/f9/e22e5b90-77159d3df2b0786aed3c14f672fbff9b.jpg?v=2621_2)
Концерт супроводжували щирі посмішки та гучні оплески
Українських військових, які у середу, 14 лютого, відправились у подорож "Романтичним експресом" від "Укрзалізниці", чекав ще один приємний сюрприз на вокзалі Києва. Український співак та поет Сергій Жадан разом з гуртом "Жадан і Собаки", а також співачкою Мартою Липчей влаштували справжній концерт для захисників та їхніх половинок.
Фотокореспондент "Телеграфу" Ян Доброносов також побував на ньому. Українські бійці були приємно здивовані та не стримували своїх посмішок.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/32/10866dcd-c646e3a5336d5ec6b71fc301afadb32d.jpg?v=1561_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/36/f9e0c26d-771960714ef0780869cb313c4cf4c36b.jpg?v=1561_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/8e/4e1f2968-693d23b690c0323fc53918a52882c8ef.jpg?v=1561_1)
Привіз українських захисників справжній паровоз, який також став осередком позитивних емоцій. На пероні лунали жива музика саксофона у виконанні талановитої військової.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/0c/9637c636-245f854fdb21816a3122182ef01e50cd.jpg?v=1561_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/6d/e439facc-36e2a12a66c8d57d410a4d234155e6d5.jpg?v=1561_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/7/72/317ce60c-84817d7dc24bfbcad665806b83219727.jpg?v=1561_1)
А вже на самому вокзалі на бійців чекали вірші та пісні. Сергій Жадан та Марта Липчей виконали відому пісню "Червона рута", під яку військові та їхні половинки невпинно підспівували. А вже опісля ніхто не стримував оплесків та овацій.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/ab/30a47d1d-9fe64824b017bf3637e83c897a668ab6.jpg?v=1561_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/30/ac4e5890-f98b84be2a9eb0a2581f41d17a8a4306.jpg?v=1561_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/ea/f59cf6c4-c7275e3a0e1921f5aa884913d5b5feae.jpg?v=1561_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/6d/6f244c19-c8305c28c138c81323b0de70629e86db.jpg?v=1561_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/73/59fb16b9-f203f775bb0965d39f2e82eba7e0e73e.jpg?v=1561_1)
По завершенню концерту українські захисники, які зараз знаходяться на реабілітації сіли у поїзд, де на них чекала святкова вечеря та вирушили у подорож.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/b7/c009fbe9-61f31b00405c4ac6215bd951a0646b72.jpg?v=1560_1)
Раніше "Телеграф" писав, що "Укрзалізниця" підготувала ще одну зворушливу ініціативу — привітання для військовослужбовців. Захисникам нашої країни можна передати теплі слова кохання через провідника, а він особисто вручить листівку адресату.