"Все, що ви робите для України, надихає світ": Зеленський оригінально привітав жінок із 8 Березня
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Глава держави відзначив важливість праці жінок](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/c/cd/942b2669-b378a19809ce4f22ba1168106baafcdc.jpg?v=6828_2)
Президент щемливо привітав зі святом
У Міжнародний жіночий день 8 березня 2024 року глава української держави Володимир Зеленський привітав українок. Він відзначив їхню роль і заявив, що вони надихають світ.
Володимир Зеленський подякував українкам за все, що вони роблять. Про це йдеться в офіційному Телеграм-каналі президента України.
"Українські жінки лікують, навчають, волонтерять, рятують, героїчно захищають свої родини та нашу державу. Професійні, самовіддані, рішучі, з великою внутрішньою силою. Наші жінки кохають та виховують, оберігають та піклуються. Все, що ви робите для України, надихає світ. Дякуємо вам за все! Дякуємо, що примножуєте нашу спільну силу!", — йдеться у привітанні.
У повідомленні також були фотографії військовослужбовиць, медикинь, рятувальниць, волонтерок та звичайних українок. На фотознімках уособлення сучасних жінок нашої країни, які навіть у такі важкі часи працюють, піклуються, рятують.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/8b/deab1874-919f48f02539a61d06947c0c7dc848b2.jpg?v=8897_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/0c/5d42e468-881a64896b7002cf715fadb3a0dfb0cf.jpg?v=8911_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/89/bd18356e-9aadb359c1190412cddeb5092f04f894.jpg?v=8979_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/d3/2ac55ad5-3c0d5c2952259e358a71812f053aed36.jpg?v=9009_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/e1/1b9453d0-c819a65bb2e0f8a8cd4e8c90760c4e1e.jpg?v=9027_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/fe/c321c40c-0e2cb4f12eb1ee9e123e9ed7ec3b2fe6.jpg?v=9042_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/b8/719938e7-4affdc3e73b4cc94ce397f459ac64b8d.jpg?v=9055_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/2f/dfe7d556-f8f1b74a70ee5e406984b6b63f2f52f1.jpg?v=9073_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/4d/21b82636-ca5550f94ff654f0938d48b344d264d6.jpg?v=9087_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/8d/be8f6530-96c5784874e0429ef2220d38eefc78db.jpg?v=9105_1)
У своєму привітанні Зеленський використав фотографії, зроблені Alex Babenko, Сергієм Коровайним, Elena Tita, Дмитро Смольєнко. Також були узяті знімки, раніше опубліковані ДСНС (зокремі і ГУ ДСНС у Київській області), Медичним добровольчим батальйоном "Госпітальєри", 128-мою окремою гірсько-штурмовою Закарпатською бригадою та 66-тою окремою механізованою бригадою.
Раніше "Телеграф" повідомляв про побут жінок на передовій. Військовслужбовиці розповіли, чому вони вирішили служити у ЗСУ, як до них ставляться побратими-чоловіки і не тільки.