"Як же ж дістали": як українські зірки відреагували на обстріли 7 лютого
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Зірки емоційно відреагували на ракетну атаку](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/26/f7b4cf17-97573e1cd6635d90984153a3a6f3026e.jpg?v=7410_2)
Країна-агресорка продовжує обстрілювати українські міста
У Києві та інших містах України знову гучно. З самого ранку країна-агресор обстрілює нашу країну. Вибухи лунали у Києві, Миколаєві, на Черкащині та Харкові.
Українські зірки виражають свою злість у соцмережах стосовно цинічної атаки ракетами та "шахедами". Знаменитості співчувають постраждалим та їх сім’ям і палають від гніву на країну-агресорку.
Як українські зірки відреагували на ракетні обстріли Києва та інших міст
Ольга Сумська
Акторка виклала знімок екрану з телефону з повітряними тривогами. Також Ольга закликала молитися. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/42/768a7b08-e049759d874f21fec5af2e3e75298425.jpg?v=6533_1)
Катерина Осадча
Телеведуча висловила свою злість. "Як же дістали", "Ми дочекаємося, коли на болотах палатиме кожний будинок", — написала Катерина на своїй сторінці в Instagram. Також зірка висловила співчуття постраждалим.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/89/688ee593-ce566874e1d93c32dd66b7bedafb9895.jpg?v=6588_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/32/5b08d619-9b58c5651933f895dcff83e33d8a332f.jpg?v=6560_1)
Оля Полякова
Співачка поділилася відео будинку, що палає і розповіла, що провела ранок в укритті. "Дорогенькі мої, я цей ранок провела у підземному паркінгу, в машині". Зірка закликала підписників підтримувати всіх, кому це потрібно і молитися.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/fb/d652674c-a3cc3dd2def557ec6b66ae208eec2fbc.jpg?v=6626_1)
MamaRika
Співачка висловила співчуття постраждалим та їх сім’ям і поділилася сумною звісткою. "Від удару по готелю загинув двомісячний хлопчик", — написала зірка на своїй сторінці в Instagram.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/a2/07356890-ef0bda0fb2de4943d02ec915d7113a28.jpg?v=6679_1)
Alyona Alyona
Переможниця Нацвідбору назвали росіян "нелюдами" через обстріли Харкова та інших міст. Співачка виклала фото пошматованого міста російськими ракетами.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/35/156091a2-9bc5abe00942b495c1f465760936c351.jpg?v=6711_1)
Маша Єфросиніна
Блогерка обурилася, що Meta не послабила правила щодо використання мови ворожнечі. Інтерв’юерка поділилася, що перевіряє це "в момент кожної атаки".
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/7/fc/a9bda953-4b92a42b2f34036ac69f969c2e16afc7.jpg?v=6786_1)
Христина Решетник
Блогерка поділилася фото двох менших дітей у 05:41. Також дружина шоумена сказала, що за час війни вже навчилася розрізняти види ракет.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/a5/43568c42-6dd2c91d4258eb5818d0db3b7039ca52.jpg?v=6885_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/1c/31dcfeba-8adde43dc74c474a4699368a97e7e1cc.jpg?v=6898_1)
Раніше "Телеграф" розповідав, як минула ракетна атака на Київ 7 лютого. Є поранені та постраждалі.