Катерина Тишкевич показала, як змінилася після хвороби (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 544
![Катерина зважилася на фотосесію](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/9b/d663ec1a-31bae5a94503356d72b1270762dd79be.jpg?v=9910_1)
Катерина Тишкевич пережила важку хворобу
Телеведуча Леся Нікітюк майже щотижня тішить фанатів новими світлинами, а співачка Тіна Кароль обожнює відверті фотосесії, є й інші зірки, які переважно перебувають у тіні. Зокрема українська акторка Катерина Тишкевич, яка пережила важку хворобу, давно не фігурувала на світлинах, а нещодавно вперше наважилася на професійну фотосесію.
На своїй сторінці в Instagram вона розповіла, що за цей час майже не фотографувалася, адже було не до того. Протягом двох років Катерина не робила професійні фотосесії, проте зараз з’явилося натхнення і жінка захотіла попозувати перед камерою.
![Катерина Тишкевич](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/4c/0ec63660-0642be6c13f37b51b6f6b6155fc854c0.jpg?v=9208_1)
"Дуже важко було наважитися на фотосесію після дворічної паузи. У мене в телефоні навіть селфі жодного нормального немає за останній час. Все якось не в ресурсі. Все в якомусь неприйнятті себе. А тут ще й нові шрами на тілі додались. Але зі стусаном під дупу від психолога, з підтримкою цієї ініціативи моїми дівчатами — все вдалося", — написала артистка.
![Катерина Тишкевич](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/1e/5f1ddb33-9a3f29cfbf5ab8a2ff37f77e89e6c1e4.jpg?v=9264_1)
Чоловік Катерини, актор Валентин Томусяк, підтримав дружину та наголосив, що пишається її внутрішньою силою. Підписники жінки також у захопленні від її фотосету.
Валентин написав: "Мій боєць, моя "капітан Марвел". Кохаю тебе!".
![Катерина Тишкевич](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/1f/c0cb5746-c06b723e48a80cd4e247c7e977d0a1f0.png?v=9476_1)
Додамо, що Катерина періодично страждає від сильного головного болю. Під час війни хвороба почала сильно прогресувати. Причина хвороби — порушення біохімії мозку.
Раніше "Телеграф" писав, що Катерина Тишкевич зізналася, чому потрапила в реанімацію. Восени Катерина добровільно лягла до психіатричної лікарні, де їй вводили сильний антидепресант за допомогою крапельниці.