Феміністки під охороною поліції провели акцію на Хрещатику 8 березня (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![За рівність](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/4/d2/26bdc911-ff5500fb5b0e4dd423eaddbec7582d24.jpg?v=7395_1)
Участь брали й чоловіки
8 березня, у Міжнародний день жінок, у центрі столиці України пройшла акція за права жінок. Близько десятки людей зібралися на Хрещатику, щоб висловити свою підтримку гендерній рівності та закликати до боротьби з сексизмом та гендерно зумовленим насильством.
Про це повідомляє телеграм-канал "Реальний Київ". Протестувальники скандували гасла "Бунтуй, кохай, права не віддавай" та вимагали рівні права, а не тюльпани.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/43/c724377e-8c31748b6cb372140cc3e79a5613543f.jpg?v=7142_1)
Учасники акції закликали до боротьби з сексизмом в освіті, армії та в професійному середовищі.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/31/59ceb9b7-c60581dd7f9c9561a0c3a6de2c9de312.jpg?v=6889_1)
Серед протестувальників також були чоловіки, які висловили свою підтримку гендерній рівності. Вони тримали плакати з вимогами "Моє тіло не ваше діло", "Крихітка у тебе в штанях", "Жіночі права завжди на часі" тощо.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/7f/498121ea-06087ebe1c6646de58893bc5cbe7b7f9.jpg?v=6848_1)
Також учасники акції наголошували, що 8 березня має бути вихідним днем.
Раніше "Телеграф" писав, як виникло свято 8 березня. За звичним святкуванням ховається глибока історія, сповнена боротьби, єднання та прагнення до справедливості.