"Він сказав, що на мене чекає": відьма Марія Тиха відвідала Коломойського у в’язниці

Читать на русском
Автор
Марія Тиха розповіла про знайомство з Коломойським Новина оновлена 23 червня 2026, 13:36
Марія Тиха розповіла про знайомство з Коломойським. Фото Колаж "Телеграф"

Про це блогерка розповіла у новому інтерв’ю

Українська блогерка, яка називає себе відьмою, Марія Тиха розповіла, що приходила до олігарха Ігоря Коломойського. За словами дівчини, її туди запросили журналісти, щоби його підтримати.

Цим вона поділилася в інтерв’ю блогеру Василю Тимошенко на його YouTube-каналі. Як зізналася Марія, вона завжди хотіла познайомитись із цим бізнесменом і проговорилася про це у розмові з другом-журналістом. Через деякий час він покликав Тиху на зустріч із Коломойським.

Відомо, що їхнє знайомство відбулося під час засідання Подільського районного суду міста Києва у справі Коломойського 13 лютого 2026 року.

Перед цим, звичайно, все було обговорено. Він сказав, що на мене чекає

підкреслила Тиха

Марія Тиха відьма
Марія Тиха. Фото: відкриті джерела

Відьма зазначила, що Коломойський "класний дядько" і зізналася, що відчувала збентеження у його присутності. Крім того, Тиха додала, що він їй подобається як чоловік.

Він сильна особистість. Давай чесно. Так, сильна, сильна особистість. Він дуже харизматичний, дуже начитаний. Настільки в нього потужна енергія, що я збентежуюся, буває, дуже часто, коли він дивиться

сказала Марія Тиха

Раніше "Телеграф" розповідав, що колишній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк здивував новим фото. Він був зазнятий на кладовищі з цигаркою в руках.