991
"Шахтар" — "Марсель"
"Шахтар" — "Марсель". Фото ФК Шахтар

Гірники підходили до гри у якості аутсайдерів

У четвер, 15 лютого, "Шахтар" у рамках матчу стикового раунду Ліги Європи УЄФА сезону 2023/24 приймав "Марсель". Переможець протистояння вийде у 1/8 фіналу ЛЄ.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію зустрічі. Поєдинок завершився з рахунком 2:2.

"Шахтар" — "Марсель" — 2:2

Матч закінчено.

90+3 хв. — Гол! Егіналду забиває!

90 хв. — Гол! Іліман Ндіай забиває!

84 хв. — Обамеянг не влучає у ворота.

68 хв. — Гол! Микола Матвієнко розстріляв ворота гостей після помилки захисника "Марселя".

64 хв. — Гол! П'єр-Емерік Обамеянг забиває. Клосс прострілив, а Обамеянг легко переправив м'яч у порожній кут воріт.

58 хв. — Енріке промазав по воротах із вбивчої позиції.

54 хв. — Зубков завдав потужного удару з лінії штрафного майданчика — поряд зі штангою.

52 хв. — Різник у грі після удару Жиго.

51 хв. — Унахі пальнув здалеку — поряд зі штангою.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+1 хв. — Різник та Мумбанья зіштовхнулися головами — медики на полі.

39 хв. — Пау Лопес упіймав м'яч після навісу Коноплі.

29 хв. — Судаков зі штрафного пальнув у "стінку".

27 хв. — "Шахтар" забиває, але був свисток. Рефері Ерік Ламбрехтс поспішив і призначив штрафний удар у ворота гостей.

26 хв. — Команди вирішили приспати вболівальників, багато боротьби та катання м'яча у центрі поля.

16 хв. — Пауза у грі: уболівальники влаштували димове шоу на трибунах.

10 хв. — Французи контролюють м'яч, проте без особливої гостроти попереду.

3 хв. — Зубков пробив у дотик з-за меж штрафного майданчика — Пау Лопес відбив на кутовий.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд:

"Шахтар": Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Азаров, Степаненко, Бондаренко, Судаков, Зубков, Егіналду, Сікан

Запасні: Рудько, Гочолеішвілі, Педріньо, Ракіцький, Криськів, Швед, Назарина, Кевін, Невертон, Цуканов, Траоре, Келсі

"Марсель": Пау Лопес, Балерді, Жіго, Клосс, Мерлен, Енріке, Унахі, Аріт, Кондогбіа, Обамеянг, Мумбанья

Запасні: Нгапандуетнбю, Бланко, Мейте, Х. Корреа, Ндіай, Согло, Тюнкаді, Мбемба

Гірники підходять до гри в якості 4-ї команди Української прем’єр-ліги, а "Марсель" — як 8-а команда чемпіонату Франції. Обидва клуби перетиналися між собою лише одного разу в сезоні 2008/09, коли Гірники виграли Кубок УЄФА. Тоді донеччани здолали "Олімпік" у 1/4 фіналу — 2:0, 2:1.

Раніше "Телеграф" повідомляв, де і коли дивитися гру "Шахтар" — "Марсель" у прямому ефірі в Україні. Крім того, напередодні букмекери оцінили шанси команд. Гра-відповідь пройде у Франції 22 лютого.

Нагадаємо, "Шахтар" вилетів у другий за статусом єврокубок із Ліги чемпіонів, де на груповій стадії змагань посів 3-е місце. Українська команда набрала 9 очок, поступившись місцем у плей-оф ЛЧ "Барселоні" (12) та "Порту" (12). Гірники у квартеті випередили лише "Антверпен" (3). "Марсель" (11 очок), у свою чергу, посів 2-е місце на груповій стадії ЛЄ, "Олімпік" випередив "Аякс" (5) та АЕК (4), поступившись пальмою першості лише "Брайтону" (13).