Призер Олімпійських ігор Радивілов уперше став батьком
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 637
![Ігор Радивілов та Англеліна Кисла](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/6/b7/c2da5592-a5096d7f2df6ae20982481fe71f4db76.jpg?v=9670_2)
У титулованого гімнаста та його дружини народився син
У сім’ї чотириразового чемпіона Європи та багаторазового призера чемпіонатів світу та Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики Ігоря Радивілова відбулося поповнення. Титулований спортсмен уперше став батьком.
Дружина гімнаста, чемпіонка Європи у командній першості зі спортивної гімнастики Ангеліна Кисла народила первістка. "30 березня ми з Ігорем стали батьками. Наш синочок, як довго ми на тебе чекали", — написала Ангеліна на своїй сторінці в Instagram.
Зазначимо, що спортсмени створили сім’ю у 2016 році, невдовзі після завершення Олімпіади у Ріо-де-Жанейро. 2021-го Ангеліна завершила кар’єру, але зі спорту не пішла, працюючи хореографом у збірній України.
31-річний Радивілов досі продовжує виступати на помості. Спортсмен, який завоював бронзову медаль Ігор Лондон-2012, виступить на Олімпіаді Париж-2024 через 12 років. У жовтні минулого року, за підсумками кваліфікації на чемпіонаті світу-2023, українці зуміли отримати ліцензію для виступу на ОІ-2024.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/9b/d2daa540-362bfae9174ceae3695264aece0fb9be.png?v=1782_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/5c/69f090ce-de0d8cdadab36a3c67bf101b34cdf5c6.jpg?v=2595_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/c5/10daafa6-5002232abbc6d503b42b55b7813a3c56.jpg?v=2613_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/8a/fe1b99e9-9050b743c8a53ded84ec4798ea4368ad.jpg?v=2633_1)
У складі чоловічої збірної України на тому турнірі виступали Ілля Ковтун, Олег Верняєв, Назар Чепурний, Радомир Стельмах та Ігор Радивілов, а Пантелей Колодій виступив як запасний. Таким чином, Україна виступатиме на Олімпіаді-2024 і в командних, і в індивідуальних змаганнях.