Названо авто з найнижчою витратою палива: топ-5 економних гібридів 2024 року

Читать на русском
Автор
604
Гібридне авто
Гібридне авто. Фото narscars

Про заправку цих моделей майже не потрібно турбуватися

Кожен водій хоче, щоб автомобіль був не лише надійним, зручним і стильним. Якщо машина споживає небагато пального, це стає приємним бонусом під час кожної поїздки.

На щастя, сьогодні на авторинку є багато моделей, які вирізняються зниженою витратою пального. Розгляньмо п'ять автомобілів, які визначають нові стандарти економічності.

Toyota Prius Prime

Toyota Prius Prime

Однією з лідерських моделей, що здивувала своєю ефективністю, є Toyota Prius Prime 2023. За показниками витрати палива — лише 5.4 літра на 100 кілометрів. Такий результат є дуже хорошим для гібрида, враховуючи потужність та динаміку.

Toyota Camry Hybrid 2024

Toyota Camry Hybrid 2024

Ще однією вартою уваги моделлю є Toyota Camry Hybrid 2024 модельного року, яка тільки нещодавно почала надходити до клієнтів. Цей автомобіль елегантний та економічний — він споживає всього 5,4 на 100 км у змішаному циклі.

Вдосконалена система рекуперації енергії під час гальмування дозволяє максимально використовувати кожну можливість для зменшення витрат пального. Крім того, електричний режим дозволяє подорожувати містом, виключаючи бензиновий двигун та зменшуючи експлуатаційні витрати.

Hyundai Sonata Hybrid 2023

Hyundai Sonata Hybrid 2023

Hyundai Sonata Hybrid 2023 вражає своєю витратою палива – також 5.4 літра на 100 км. Ця модель вирізняється не лише своєю ефективністю, а й високим рівнем комфорту та безпеки. Кожна поїздка на Sonata Hybrid – це не лише заощадження, а й високий рівень комфорту.

Не лише економічний, але і стильний – Hyundai Sonata Hybrid вражає елегантним дизайном та сучасними технологіями в салоні. Високоякісні матеріали, передові елементи безпеки та інтелектуальні системи забезпечують водіїв та пасажирів максимальним комфортом під час кожної подорожі.

Hyundai Elantra Hybrid 2023

Hyundai Elantra Hybrid 2023

Hyundai Elantra Hybrid 2023, з витратами 5.2 літра на 100 км, вразить тих, хто прагне вишуканості та місткості. Цей автомобіль поєднує в собі динамічність та економічність, роблячи його відмінним варіантом для міського водіння та дальших подорожей.Завдяки вдосконаленій гібридній технології цей автомобіль наочно демонструє, що вишуканий дизайн та висока ефективність можуть існувати в гармонії.

Toyota Prius 2024

Toyota Prius 2024

Ще один представник японського автопрому Toyota Prius 2024 вирізняється з-поміж інших дуже низьким показником витрати пального – всього 5.0 літра на 100 км. Це робить його беззаперечним лідером серед гібридів.

Однією з ключових особливостей моделі Prius 2024 є продумана аеродинаміка, яка не тільки надає їй футуристичного вигляду, але й підсилює її енергоефективність. Кожна лінія, кожен кут розроблені з метою максимального зменшення опору повітря та, відповідно, оптимізації паливної ефективності.

Раніше "Телеграф" розповідав, що Hyundai оновила одну з найпопулярніших моделей. Цей кросовер за 13 тисяч отримав преміальні функції.